Údržbár (vedúci údržby)

Atrium Property Services s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, 82109 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zodpovedný za technickú údržbu prvej nehnuteľnosti v Bratislave, ktorá disponuje LEED certifikátom kancelárskej budovy. Budete zodpovedný za:
- obsluhu a fungovanie technických systémov a zariadení,
- spoluprácu pri zostavovaní plánu preventívnej údržby
- vykonávanie prehliadky a údržby zariadení podľa plánu preventívnej údržby a navrhovanie zmien na vylepšenie ich technického chodu
-obsluhu MaR a centrálneho systému riadenia technológií
- v prípade neprítomnosti Facilty Managera budete dohliadať a riadiť technika a dohliadať na činnosť subdodávateľov,
- držať pohotovosť a ďalšie podobné úlohy.
Cieľom Vašej práce bude bezchybný a nerušený chod všetkých technických zariadení a technických systémov v budove.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
§ 22 príp. 23 do 1000V – platné osvedčenie;
kuričský preukaz skupiny V.;
certifikát na revíziu a kontrolu požiarnych klapiek;
oprávnenie na obsluhu VN a trafostanice;
prax na pozícií;
manuálna a technická zručnosť;
samostatnosť;
chuť a ochota pracovať;
zodpovedný prístup k riešeniu úloh.

atrium je profesionálnym poskytovateľom Správy a managementu nehnuteľností v strednej a východnej Európe. atrium zabezpečuje aktívny prístup k managementu a komplexné riešenia pre údržbu a zhodnocovanie hodnoty nehnuteľností v portfóliu klienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1269208  Dátum zverejnenia: 7.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou