Manažérka prípravy zákaziek

ATRIOS group

Miesto práce
Kutuzovova 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava cenových ponúk pre klientov
- oslovovanie sudbodávateľov pre realizované zákazky
- vyhodnocovanie ponúk
- spracovanie zákazkových kalkulácií a odovzdanie kompletných podkladov pre realizáciu zákaziek projektovým manažérom
- príprava objednávok a zmlúv o dielo
- samostatná komunikácia so subdodávateľmi, budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
- kontrola fakturácie subdodávateľov
- príprava podkladov k pravidelným fakturáciám, vedenie korešpondencie s jednotlivými dodávateľmi a investormi, práca s pohľadávkami
- office manažment

- flexibilná pracovná doba
- firemný telefón
- teambuildingové akcie
- možnosť ďalšieho uplatnenia v spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra alebo stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- VŠ/SŠ – fakulta architektúry alebo stavebná fakulta
- min 3 roky praxe v projekcii
- výborná znalosť práce na PC (MS Office, Auto CAD,...)
- znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
- ekonomické vzdelanie (výhodou)
- komunikačné schopnosti
- dobré organizačné schopnosti
- samostatnosť
- vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič)

Naša spoločnosť patrí do medzinárodnej skupiny ATRIOS, ktorá má na trhu svoje stabilné miesto. Pod jednou strechou spája skúsenosti realitného developmentu, projektového manažmentu a architektúry, vďaka čomu dnes na Slovensku existujú desiatky hotových projektov v najvyššej kvalite. Úzka spolupráca divízií, rodinný prístup v kolektíve a správna dávka odhodlania tvoriť kvalitné projekty je kľúčovou devízou ATRIOSU.

Pod značkou ATRIOS vzniká na Slovensku množstvo projektov. Za každý náš úspech vďačíme aj našim partnerom, ktorí s nami radi robia opakovane.

V ATRIOSE máme radi kávu, teda veľmi veľa kávy. Radi športujeme a podporujeme tak tímového ducha. Máme radi zábavu a vždy oslavujeme všetky úspechy nielen firmy, ale každého z nás. Aktuálne je nás 30 a sídlime na najvyššom, dvadsiatom poschodí myhive Vajnorská (pri OC VIVO). Tešíme sa na Teba!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2693392  Dátum zverejnenia: 16.8.2016