Technický dozor investora - Projektový manažér

ATRIOS group

Vajnorská 100/A 831 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a koordinovanie stavebných projektov, najmä pre klientov z nemecky hovoriacich krajín. Projekty sú hlavne vo fáze prípravy projektovej dokumentácie a inžinierskej činnosti
- Koordinácia PD a kontrola na dodržania zadania od klienta
- Aktívne riadenie projektu a hľadanie optimálnych a vhodných riešení v zmysle zadania projektu
- Koordinácia inžinierskej činnosti a aktívna podpora riešenia problémov
- Aktívna a pravidelná komunikácia/ reporting na klienta v nemeckom jazyku

- Príprava a organizácia tendra stavebných projektov:
- príprava tendrových podkladov, odsúhlasenie s klientom
- organizácia tendra, vedenie rokovaní, vyhodnotenie ponúk
- aktívne zastupovanie klienta až po finálny výber dodávateľa stavby
- koordinácia a finalizácia zmluvných podkladov s dodávateľom stavby

- Riadenie a koordinovanie realizácie stavebných projektov
- vedenie a riadenie stavby
- vedenie kontrolných dní a protokolovanie v SK a DE jazyku
- vedenie prípadne nominovaných externých technických dozorov stavby
- aktívne riadenie stavby v záujme dodržania kvality, rozpočtov a termínov
- aktívne riadenie stavby pri zmenách projektu, zadaniach klienta a pod.

- Vypracovávanie týždenných a mesačných reportov v SK a DE jazyku
- Zaistenie preberania stavebných diel

- samostatné vedenie projektov pre medzinárodných klientov
- zodpovedajúce platové ohodnotenie,
- zázemie významnej spoločnosti so silnou pozíciou na trhu,
- príjemné pracovné prostredie a kolektív,
- možnosť vzdelávania,
- služobný telefón
- služobné auto

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- Prax v obore stavebníctva na pozícii projektového manažéra, alebo technického dozoru investora je požadovaná
- Znalosť nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni požadovaná
- Organizačná schopnosť
- Dôslednosť, precíznosť
- Komunikatívnosť
- Vyjednávacia schopnosť
- Samostatnosť
- Flexibilita

Naša spoločnosť patrí do medzinárodnej skupiny ATRIOS, ktorá má na trhu svoje stabilné miesto. Pod jednou strechou spája skúsenosti realitného developmentu, projektového manažmentu a architektúry, vďaka čomu dnes na Slovensku existujú desiatky hotových projektov v najvyššej kvalite. Úzka spolupráca divízií, rodinný prístup v kolektíve a správna dávka odhodlania tvoriť kvalitné projekty je kľúčovou devízou ATRIOSU.

Pod značkou ATRIOS vzniká na Slovensku množstvo projektov. Za každý náš úspech vďačíme aj našim partnerom, ktorí s nami radi robia opakovane.

V ATRIOSE máme radi kávu, teda veľmi veľa kávy. Radi športujeme a podporujeme tak tímového ducha. Máme radi zábavu a vždy oslavujeme všetky úspechy nielen firmy, ale každého z nás. Aktuálne je nás 30 a sídlime na najvyššom, dvadsiatom poschodí myhive Vajnorská (pri OC VIVO). Tešíme sa na Teba!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2557379  Dátum zverejnenia: 6.11.2017