Hlavný inžinier projektu

ATRIOS architects, s.r.o.

Miesto práce
Kutuzovova 11, 831 03 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- komplexné riešenie zvereného projektu,
- vytváranie koncepcií riešeného projektu a jeho jednotlivých častí,
- koordinácia projektovej činnosti prípadne výkon inžinierskej činnosti,
- vstupná a výstupná kontrola projektovej dokumentácie a inžinierskej činnosti,
- spoluzodpovednosť za ekonomickú stránku projektov,
- vedenie kontrolných dní,
- komunikácia s klientom,
- vedenie pracovného tímu.

Dátum nástupu: podľa dohody
Adresa pracoviska: Kutuzovova 11, 831 03 Bratislava

Reakciou na ponuku zamestnania a odoslaním životopisu súhlasíte, aby spoločnosť ATRIOS architects, s.r.o., so sídlom Kutuzovova 11, 831 03 Bratislava, spracovávala Vaše osobné údaje za účelom získania zamestnania v našej spoločnosti v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. "O ochrane osobných údajov" v znení nehorších predpisov, a to až do odvolania písomnou formou. Ďalej prehlasujete, že všetky údaje uvedené vo Vašom životopise sú pravdivé a ste si vedomý/á vylúčenia z výberového konania v prípade zistenia iných skutočností.
Potvrdzujete, že ste oboznámený so svojimi právami v súvislosti s prístupom k informáciám a ich ochrane podľa §7 a §19 zákona č. 428/2002 Zb. v znení neskorších predpisov.

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu pošlite, prosím, svoj životopis na emailovú adresu: info@atrios.sk

Ponúkame:
- zodpovedajúce platové ohodnotenie,
- zázemie významnej spoločnosti so silnou pozíciou na trhu,
- príjemné pracovné prostredie a kolektív,
- možnosť vzdelávania,
- služobný telefón.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Autodesk Revit Architecture - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kvalifikačné predpoklady:
- VŠ stavebná, odbor pozemné stavby/architektúra alebo SPŠ + prax,
- autorizačné oprávnenie stupňa: komplexné architektonické a inžinierske služby a súvisiace technické
poradenstvo (červená pečiatka) v kategórii pozemné stavby
- prax v projekcii minimálne 15 rokov,
- pokročilá znalosť cudzieho jazyka podmienkou (AJ, NJ),
- skúsenosti v oblasti samostatného vedenia zákaziek a pracovného tímu,
- základná počítačová gramotnosť (Office, Windows...),
- práca v programe AutoCad, Revit
- dobré komunikačné schopnosti, profesionálne vystupovanie,
- samostatnosť, starostlivosť, lojalita

architektúra a projekcia
projektový manažment
development

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kutuzovova 11
83103 Bratislava
www.atrios.sk
ID: 1325648   Dátum zverejnenia: 12.10.2016