Obchodný manažér

Atradius Credit Insurance N.V., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1000 - 1400 EUR/mesiac, 14x ročně + vysoká bonifikacia za plnenie cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce obchodného manažéra pre dynamicky sa rozvíjajúcu oblasť poistenia pohľadávok bude predovšetkým akvizícia nových klientov v oblasti poistenia pohľadávok (segment B2B). Samostatné vyhľadávanie potenciálnych partnerov, spolupráca so sprostrekovateľmi poistenia, preberanie a spracúvanie dopytov, vedenie obchodných rokovaní s top managementom klientov, práca so systémami poisťovne.

- prácu v menšom, mladom a dynamickom kolektíve
- 13 a 14 plat vo výške mesačného platu
- 5 dní dovolenky oproti zákonnému nároku naviac
- služobný automobil aj na súkromné účely
- mobilný telefón a notebook
- vysoká bonifikácia za plnenie stanovených obchodných cieľov
- tréningový program a školenia podľa potreby ako v tuzemsku, tak i v zahraničí

V prípade záujmu o túto pozíciu nám zašlite Vaše CV v slovensko a anglickom jazyku elektronickou poštou.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- VŠ prípadne SŠ vzdelanie, obchodné/ekonomické zameranie výhodou
- min. 2 roky skúseností v oblasti predaja služieb B2B
- samostatnosť, cieľavedomosť a komunikatívnosť
- profesionálne obchodné vystupovanie
- zmysel pre prácu v tíme
- hovoríte plynne slovensky a anglicky
- aktívny vodič s preukazom sk B
- ovládate prácu na PC
- nemáte záznam v registri trestov

Spoločnosť Atradius je jednou z najväčších poisťovní pohľadávok a poskytovateľ inkasných služieb na svete s účasťou v 50 krajinách sveta. Atradius poskytuje prístup k úverovým informáciám o viac ako 200 miliónoch spoločností na svete. Produkty spoločnosti Atradius pomáhajú ochraňovať podniky v rámci celého sveta proti rizikám z nezaplatenia v spojení s predajom úverových produktov a služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 264041  Dátum zverejnenia: 18.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1400 EUR/mesiac, 14x ročně + vysoká bonifikacia za plnenie cieľov