Account Sales Junior

Miesto práce
Žilinský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.04.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou úlohou bude aktívne hľadať nových zákazníkov a obchodných príležitostí, pravidelná komunikácia s portfóliom pridelených zákazníkov, akvizície nových objednávok od existujúcich klientov pre produktovú radu:

Zodpovedať budete za budovanie a upevňovanie vzťahov so zákazníkmi, prepojenie s kľúčovými obchodnými manažérmi a zainteresovanými stranami a prípravu správ o predaji.

Budete úzko spolupracovať tímom obchodníkov s cieľom zabezpečiť včasné a úspešné doručenie našich riešení podľa potrieb zákazníkov a neustále zlepšovať spokojnosť zákazníkov.

Úspešný Account manažér bude zodpovedať za dosiahnutie predajných kvót a rast spoločnosti Worldline na slovenskom trhu.

viď sekciu vyššie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Náš ideálny kandidát je schopný identifikovať potreby zákazníkov a prekonávať očakávania zákazníkov.

Má vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2. druhého stupňa

Má výborné komunikačné, negociačné a prezentačné zručnosti.

Má rád ľudí - rád s nimi telefonuje, rozpráva, počúva ich.

Je absolventom vysokoškolského štúdia alebo už má krátku prax na podobnej pozícii a vie preukázať dobré výsledky, ktoré na pozícii dosahoval.

Vie komunikovať v anglickom jazyku interne v rámci spoločnosti.

Ovláda Excel na pokročilej úrovni.

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 2958008  Dátum zverejnenia: 3.3.2017