Senior .NET developer

Miesto práce
SK - Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Design and development of customer web applications and informations systems.Products are developed according to customer and market requirements.Development is based on .NET platform.Responsibility for basic product testing (unit tests).

Požiadavky na zamestnanca

Experience with object oriented development in C#/ASP.NET.Experience with IIS, MS SQL database.Experience with web technologies (HTML, XML, ...).Experience with MS Visual Studio. Knowledge of english language at least on the intermediate level.Analytic thinking, ability to work in team, reliability.

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 2312817  Dátum zverejnenia: 3.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.