IT Senior Developer/Solution Design Archtect Energie & Utilities

Miesto práce
SK - Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Návrh implementácie aplikácii a systémov pre zákazníkov s E&U
· Návrh rozhraní medzi systémami· Riadenie (interných a externých) skupiny dodávateľov systémov· Definícia, zabezpečenie vývoja a optimalizácia IT riešení z pohľadu Smart metering a Smart Grid· Administrácia databáz (správa užívateľov, monitoring logov, protokoly DB, zväčšovanie databáz, trasovanie databáz, kódovanie v TSQL)· Starostlivosť o ERP spolu s SQL databázou· Riadenie riešenia a príp. riešenie CHRQ· Administrácia existujúcich riešení (napr. BIZTALK)

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Hard skills:

  • Skúsenosť so systémovou integráciou
  • Znalosť aspoň jednej z platforiem pre návrh riešení a architektúry
  • Skúsenosť s procesmi pre sieťové odvetvia
  • Skúsenosť s riešeniami GIS, SCADA, ERP (napr. SAP IS U), WF- MS preferovaná
  • Znalosť DWH (správa jobov, znalosť základných princípov DWH, OLAP kocky, ETL a pod.)
  • Skúsenosť s inteligentnými elektromermi a ich komunikačnými protokolmi vítaná
  • Znalosť minimálne jednej platformy pre operačný systém
  • Výborná znalosť anglického jazyka
  • Znalosť francúzskeho jazyka výhodou
  • Vynikajúca znalosť práce v prostredí MS Office (PowerPoint, Word, Excel, Visio)
  • Praktické skúsenosti s riadením menších projektov, podprojektov a práca vo virtuálnych tímoch vítaná

Soft skills:

  • Samostatnosť a proaktivita pri riešení úloh
  • Koncepčné a analytické myslenie
  • Schopnosť proaktívne navrhovať riešenia zákazníkovi
  • Schopnosť riadiť menšie tímy expertov
  • Schopnosť viesť rozhovor so zákazníkom
  • Prezentačné schopnosti
  • Schopnosť rýchlo sa dostať do novej problematiky
  • Schopnosť prebrať zodpovednosť za čiastkové dodávky v rámci projektu

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 2196758  Dátum zverejnenia: 25.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.