Senior Application Developer (Systems Design Architect)

Miesto práce
SK - Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Responsible for the design, architecture and implementation of solutions

· Provide leadership to team members

· Be able to communicate within the team members, programmers and customers

· Solve complex business requirements

· Ensure delivered solutions meet clients requirements and are delivered on time

· Provide technical expertise, identify project technical risks

· Mentor all team members

· Participate in development of additional consulting opportunities and pre-sales activities

· Responsibility for programming on Microsoft (MS) platform with usage of .Net C#, ASP .Net, .Net WCF, .Net WPF, t-Sql v prostredí MS Visual Studio

· Codereview

· Experience with Enterprise Architecture is advantage

Spoločnosť Atos je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií s ročnými tržbami za rok 2013 vo výške 8,8 mld. €, ktorá zamestnáva 77.000 zamestnancov v 52 krajinách. Spoločnosť zabezpečuje služby v oblasti hi-tech, v oblasti poradenstva, integrácie systémov a riadených služieb.

Spoločnosť Atos sa zameriava na firemné technológie, ktoré zabezpečujú vývoj a pomáhajú spoločnostiam vytvárať si pevné postavenie do budúcnosti. Spoločnosť je celosvetovým partnerom olympijských hier v oblasti informačných technológií a je kótovaná na parížskej burze. Spoločnosť Atos vystupuje pod značkami Atos, Atos Consulting, Atos Worldline a Atos WorldGrid.

Požiadavky na zamestnanca

  • At least 5 years of IT professional experience
  • Fluent in English
  • Experience with leading and mentoring a team of developers
  • Knowledge of all phases of SW development – design, coding, testing, debugging, implementing and support
  • Advantageous is BPM/ESB software experience
  • Positive work attitude, result oriented
    Experiences with .NET/Microsoft family of products
  • at least 2 years of experience in designing software solutions of MS platform
  • knowledge of Windows Server 2003 and advanced application platforms (IIS. NET, AppFabric)
  • knowledge of UML modeling with Microsoft Visual Studio use or other instrument

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 1843578  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.