Contract Administrator

Miesto práce
Dubravska Cesta 4, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytuje obchodno-ekonomické služby pri príprave, realizácii a kontrole obchodných prípadov a projektov so zámerom dosiahnuť plánované ciele v súlade s platnou legislatívou.
Zodpovedá za správnosť a úplnosť projektovej dokumentácie a projektových údajov v systéme spoločnosti.
Poskytuje podporu projektového tímu.
Pripravuje prehľady a reporty podľa zadania a požiadaviek nadriadených zamestnancov.
Koná v súlade s internými procesmi spoločnosti.
Plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Práca vhodná pre absolventa, prípadne študenta vyššieho ročníka. V období závierkových prác je nevyhnutná prítomnosť na pracovisku počas celej pracovnej doby.

Kontaktovaní budú len vybraní kandidáti. Za pochopenie Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s MS Excel, kalkulácie, tabuľky, pivotné tabuľky, reporty (skúsenosť s makrami vítaná)
Základné znalosti konceptu manažérskeho účtovníctva a projektového manažérskeho účtovníctva (controlling)
Základné znalosti ovládania SAP a používanie výkazníctva

Eviden poskytuje služby v oblasti digitálnych služieb, cloudu, dát, vysokovýkonnej výpočtovej techniky a kybernetickej bezpečnosti.
Ako digitálny podnik novej generácie, prinášame hĺbkové odborné znalosti pre všetky odvetvia vo viac ako 53 krajinách.
Rozširujeme možnosti technológií pre podniky aj verejné orgány a pomáhame im budovať ich digitálnu budúcnosť spojením jedinečných špičkových technológií a viac ako 57-tisíc svetových talentov.
V rámci skupiny Atos dosahujeme ročný obrat vo výške približne 5 miliárd eur.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mesarosova
E-mail: poslať životopis
ID: 1707424  Dátum zverejnenia: 3.4.2014