Asistent /ka špeditéra

ATO TRANS, s.r.o.

Miesto práce
Šurianska, Nové Zámky-Pri Bani
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacmzdové podmienky podľa skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nutná prax v špedícii !!!
- vypracovanie objednávok pre dopravcov
- kontrola aktuálnej situácie
- komunikácia s obchodnými partnermi na vnútroštátnej a medzinárodnej
úrovni v anglickom jazyku
- zabezpečovanie prepravy pre obchodných partnerov podľa
zadefinovaných požiadaviek, kontrola prepravy od naloženia až po
vyloženie
- preverovanie firemných vozidiel
- spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov
- vystavovanie a spracovávanie faktúr
- vykonávanie spätnej kontroly faktúr a podkladov k fakturácií
- zodpovednosť za zverenú agendu
- iná administratívna činnosť

PODMIENKOU JE AKTÍVNA ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA NA DENNEJ BÁZE !
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Životopisy starostlivo posúdime a do výberového konania budú zaradení uchádzači, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá a predovšetkým aktívne (slovom i písmom) ovládajú anglický jazyk a majú skúsenosti v logistike a v doprave. Tých budeme priebežne telefonicky kontaktovať.
Osobné údaje uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou ATO TRANS, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po uplynutí 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- ochota pracovať vo vysokom nasadení
- ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, slovom
aj písmom, prípadne aj iný cudzí jazyk je výhodou
- ste orientovaný/á na výsledky a neustále napredovanie
- chcete osobnostne a kariérne rásť
- ste dynamický/á a flexibilný/á
- ste komunikatívny/a
- viete pracovať v tíme aj samostatne

Prepravná spoločnosť ATO TRANS, s.r.o. je tu pre vás od roku 2007. Zabezpečujeme nielen bežnú tuzemskú a medzinárodnú prepravu ale ponúkame aj expresné prepravné služby.
Aktívne spolupracujeme s viacerými spoločnosťami v záujme zabezpečenia prepravy aj do východoeurópskych krajín, najmä Turecko, Rumunsko, Bulharsko, Poľsko, Slovensko, Česko, Slovinsko, Maďarsko, Srbsko, Chorvátsko, Macedónsko a iné.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4781280  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac