Doradcę techniczno-handlowego do sprzedaży produktów marki dolina nidy

ATLAS Sp. z o. o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zatrudni

DORADCĘ TECHNICZNO-HANDLOWEGO
do sprzedaży produktów marki
DOLINA NIDY

Miejsce pracy: SŁOWACJA
Preferowana forma współpracy: własna działalność gospodarcza

nr ref.: DTH/15/10/S

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA
• realizację planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy na rynku hurtowym i inwestycyjnym - dla produktów marki DOLINA NIDY
• wprowadzanie i prezentację nowych produktów
• prowadzenie szkoleń produktowych
• rozwój dystrybucji produktów
• nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami – wykonawcami, hurtowniami, inwestorami, architektami
• dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych
• pozyskiwanie nowych odbiorców produktów
• obsługa reklamacji

Zamestnanecké výhody, benefity

OFERUJEMY
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• cykl szkoleń, w tym szkolenia techniczne
• narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań (samochód, laptop, telefon komórkowy)
• pakiet socjalny, w tym opiekę medyczną

Informácie o výberovom konaní

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883”
na adres:
[email protected]

W temacie wiadomości prosimy podać numer referencyjny!

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy
zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

WYMAGANIA
• wykształcenie min. średnie – mile widziane wykształcenie budowlane
• min. 3 lata doświadczenia w pracy w zespole sprzedaży – mile widziane w branży chemii budowlanej
• znajomość rynku inwestycyjnego
• znajomość topografii regionu
• bardzo dobra znajomość języka słowackiego
• dobra znajomość języka polskiego
• obsługa MS Office
• umiejętność pracy w zespole
• nastawienie na wynik
• dyspozycyjność, samodzielność, sumienność, komunikatywność
• prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Skupina ATLAS je poľským výrobcom stavebnej chémie, ktorý pôsobí na medzinárodnom trhu a je významným obchodným partnerom v strednej a východnej Európe.Skupina vznikla v roku 1991.Dnes skupina ATLAS predstavuje 18 hospodárskych subjektov, vrátane 4 zahraničných: v Rusku, Bielorusku, Lotyšsku a v Rumunsku. V 16 výrobných závodoch sú spracovávané suroviny, ktoré pochádzajú z ť vlastných ložísk sadry,anhydridu a kremičitého piesku. Koncern vlastní dopravnú firmu a tiež energetický podnik. Zamestnáva viac ako 2tisíc pracovníkov. O vysokých firemných štandardoch svedčí medzi inými i získané europské technické schválenia ETA a tiež zavedený, zdokumentovaný a v praxi realizovaný Integrovaný systém riadenia, ktorý zahŕňa: Management akosti ( ISO 9001:2008), Systém enviromentálneho managementu ( ISO 14401:2004 + cor1:2009) a tiež systém riadenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci ( BS OHSAS 18001:2007)
ID: 1997908  Dátum zverejnenia: 30.1.2015