Servisný inžinier

Atlas Copco s. r. o.

Miesto práce
Elektrárenská 4, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre svetového lídra v oblasti automatizácie Atlas Copco, ktorý poskytuje montážne riešenia pre výrobný priemysel?
Máte silný technickým background?
Radi sa učíte nové veci o nových technológiách?

CHCEME VÁS

Hlavné úlohy a denné povinnosti pre túto pozíciu sú spojené s našimi zákazníkmi a ich spokojnosťou.
Vy, ako servisný technik bude zodpovedný u našich zákazníkov za inštaláciu a údržbu produktov, ako uťahovacie systémy pre montážne linky, zariadenia na meranie krútiaceho momentu a naše vlastné priemyslové softvérové aplikácie. Čo vyžaduje základne vedomosti o LAN,WLAN sietiach, pretože naše výrobky sú online prepojené s našimi softvérovým aplikáciám. Budete mať možnosť využívať niekoľko typov zbernicových systémov a preto ak máte znalosti programovania PLC je to Vašou veľkou výhodou.
Na zachovanie trvalo udržateľnej produktivity sa náš tím servisných technikov pravidelne podieľa na preventívnej údržbe mechanických častí elektrických a pneumatických nástrojov u našich zákazníkov.
V prípade poruchy servisný technik zabezpečujeme tiež opravy všetkých našich výrobkov.

• Vlastniť platné osvedčenie vyhlášky SR z.z. 508/2009, min. §22
• Skúsenosti mechanické a elektrikárske
• Znalosti sietí LAN a WLAN, hlbšie užívateľské znalosti MS Windows
• Vodičský preukaz

• Táto pozícia je „homebased“ preto Vám z našej strany zabezpečíme všetky potrebné pomôcky, ktoré budete potrebovať ako napr. mobilný telefón, notebook, tlačiareň, pripojenie k internetu atď.
• Nové služobné auto s možnosťou využitia aj na súkromné účely
• Podporíme Váš osobný rozvoj, v súlade s Vašou prácou, rovnako ako vaše budúce profesijné ambície. So súhlasom nadriadeného sa môžete zúčastniť rôznych školení, rozvojových programov, medzinárodných talent programov a jazykových kurzov.
• U nás máte príležitosť zlepšiť si jazykové znalosti v našom multikultúrnej tíme.
• V súlade s našim mottom "Hire to retire" po úplnom naplnení misie si môžete vybrať niektorú z medzinárodných možnosti kariéry.
• Nechceme aby ste celý deň sedeli pri počítači alebo v aute po celý deň, preto prispievame na športové aktivity.
• Vaše zdravie je dôležité preto ponúkame vysoký štandard zdravotnej prehliadky.
• Radi sa hráme. Pripravujeme pre našich zamestnancov mnoho akcií v priebehu celého roka a teambuildingových aktivít.

Požiadavky na zamestnanca

Atlas Copco has been driven by an innovative spirit ever since the start in 1873 in Sweden. We have always believed, that there is a better way of doing things. Today we are a world-leading provider of sustainable productivity solutions for a large number of customers. For example our compressors help to blow air into baby´s incubators and with our construction machines we build hospitals. Every third car in the world is produced thanks to our tools and our vacuum pumps help to pack food in the factories. Based on our company vision First in Mind - First in Choice® we try to keep our customers always satisfied and this is supported by our 3 core values: Innovation, Interaction and Commitment.
Business Area Industrial Technique consists of six divisions within the Industrial Tools Business. ITBA Customer Centre Eastern Europe covers the following countries: Poland, Czech Republic, Slovak Republic, Hungary, Slovenia, Romania, Bulgaria, Croatia, Bosnia Herzegovina, Serbia, Kosovo, Monte Negro, Albania, Macedonia, and Moldova. We employ approx. 320 people

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Zacková
E-mail: poslať životopis
ID: 3009333  Dátum zverejnenia: 24.5.2017