Kuchár/ka

Atep s.r.o

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).Zručnosť pri príprave STEAKOV PODMIENKOU.
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

Práca v mladom,dynamickom kolektíve
Školenia, rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.

Prosíme uchádzačov o túto pozíciu, o zaslanie profesného životopisu na emailovú adresu: [email protected]ť budeme len uchádzačov,ktorí zodpovedajú všetkým požadovaným podmienkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

Ďalšie požiadavky:
- pozitívny vzťah ku gastronómii
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať pod tlakom
- vyučenie v odbore a prax v odbore minimálne 2 roky je nutná
- skúsenosť s prípravoU jedál českej a slovenskej kuchyne, STEAKOV.

Reštaurácia "Budějovická Hospoda" je jednou z mála reštaurácii v centre mesta Košice, zameraná na tradičnú českú a slovenskú kuchyňu.K špecialitám našej kuchyne neodmysliteľne patria kvalitné steaky.Kladieme veľký dôraz na výber tých najkvalitnejších surovín pre našu kuchyňu.Na gastronomickom trhu pôsobíme už 12 rokov.Ako "hospoda" sa zameriavame okrem tradičných česko-slovenských jedál aj ponukou piva Budvar.Ako jediný podnik na Východnom Slovensku svojím zákazníkom ponúkame nepasterizované kvasové pivo. "Kroužkovaný Budvar 12"
ID: 1823530  Dátum zverejnenia: 5.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiac