Správca nehnuteľností v Banskej Bystrici

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
1 300 EUR/mesiacNástupná mzda je stanovená na 1 300 € brutto/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme správcu nehnuteľností, ktorý bude mať na starosti:

  • Komplexnú správu portfólia nehnuteľností, vrátane bytových domov, bytov a nebytových priestorov (byty, reštaurácie, pozemky)
  • Rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov
  • Práca s inzertnými portálmi
  • Inzerovanie voľných nehnuteľností na predaj/prenájom
  • Práca  v systéme pre nehnuteľnosti
  • Komunikácia a cenotvorba napr. pre elektrárne a iné inštitúcie
  • Vystavovanie faktúr ich evidovanie do systému a následná kontrola
  • Vystavovanie protokolov/zmlúv/potvrdení
  • Dohliadanie na bezproblémový chod budov a zabezpečenie technických revízií
  • Riešenie vzniknutých problémov a návrh alternatívnych riešení
  • Plánovanie, koordinácia a dohľad nad úpravami, údržbou a opravami objektov
  • Pravidelnú komunikáciu s klientmi a partnermi
  • Komunikáciu s dodávateľmi a výber a vyhodnocovanie ponúk
  • Riešenie poistných udalostí a vedenie pridelenej administratívy
  • Riadenie a zodpovednosť za koncepciu BOZP a PO
  • Cestovanie

Typická pracovná doba pre pozíciu je od 8:00 do 16:30.

Ak máš skúsenosti s prácou s nehnuteľnosťami, si aktívny vodič a máš záujem pracovať v tíme zameranom na kvalitu a spokojnosť klientov, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Daná pozícia sa obsadzuje do interného stavu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Prax v obore/skúsenosti minimálne 2 roky

Aktívny vodič

Schopnosť vieš potrebnú administratívu

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4789910  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac