Operátor výroby v Lozorne s príspevkom na ubytovanie

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselný park Lozorno, Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
900 € až 950 € na mesiac + 110 € príspevok na ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba strešných okien pre automobilový priemysel
Práca prevažne v stoji
Vykonávanie montážnych a demontážnych prác
Vykonávanie manipulačných prác
Drobná manuálna práca
Kompletizácia
Jednoduchá manuálna práca
Práca na výrobnej linke

Trojzmenný alebo štvorzmenný pracovný režim:
Ranná: 06:00 - 14:00
Poobedná: 14:00 - 22:00
Nočná: 22:00 - 06:00

Príspevok na ubytovanie vo výške 110,00 EUR na mesiac počas celej doby pracovného pomeru
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Doprava je zabezpečená z 8 smerov: Bratislava, Skalica, Senica, Kúty, Šaštín-Stráže, Jakubov, Sološnica, Veľké Leváre
Zamestnanie v stabilnej spoločnosti
Bohatý sociálny program
Striedajú sa pracovné činnosti
Dlhodobé zamestnanie
Ochranné pracovné pomôcky
Stravné lístky nad rámec zákona
Celoročný pitný režim
Dochádzkový bonus
Vianočný večierok

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte na bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je popredným svetovým dodávateľom, ktorý ponúka inovácie založené na pridanej hodnote a ekologicky šetrné výrobky zvyšujúce kvalitu a výkonnosť. Spoločnosť ponúka originálne príslušenstvo pre výrobcov na šiestich kľúčových trhoch : automobilový, obranný, námorný, spotrebný, priemyselný a na trhu úžitkových vozidiel. Firma má globálne zdroje pre vývoj, výrobu a zákaznícky servis pre uzamykacie systémy, interiéry, motory, elektroniku a strešné systémy so zameraním na vysokú kvalitu, presnosť a rozpočet. Spoločnosť je zameraná na globálny trvalý rast, poskytujúca vynikajúci zákaznícky servis a je najlepším miestom pre prácu zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná pre mužov aj ženy (pre páry) a aj pre absolventov
Samostatnosť
Fyzická zdatnosť
Osobnostné predpoklady:
Zodpovednosť
Flexibilita
Ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3157259  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € až 950 € na mesiac + 110 € príspevok na ubytovanie