Výrobný pracovník - Trnava

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Priemyselný park Zavar, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trnava
535 - 569 € na mesiac za víkendové zmeny, priemerný plat 586 € za odpracovaných 80 hodín mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca len cez víkend
Vykonávanie montážnych a demontážnych prác
Vykonávanie manipulačných prác
Jednoduchá manuálna práca
Pracuje sa v 1-minútových taktoch

Zamestnanie v stabilnej spoločnosti
Bohatý sociálny program
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Privyrobenie si počas dlhodobej nezamestnanosti
Striedajú sa pracovné činnosti
Dlhodobé zamestnanie
450 € na mesiac v čistom za odpracovaných 8 dní v mesiaci (bez nadčasov)
600 € na mesiac v čistom za odpracovaných 8 dní v mesiaci (vrátane 4 dní nadčasov)
Odmeny pri pracovnom jubileu
Bezplatné vzdelávanie, kariérny postup
Možnosť výhodného prenájmu alebo zakúpenia vozidiel
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, životné poistenie s celoročným krytím
Priamo v závode lekár a fyzioterapeutické centrum
Možnosť členstva v Asociácií športu
Aplikovateľné benefity na relax, šport, kultúru, dovolenky

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte na bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilka v Trnave patrí k technologicky najmodernejším závodom na Slovensku. Tri roky po položení základného kameňa sa v júni 2006 rozbehla výroba 1. modelu. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a trnavská automobilka sa stala najväčším výrobcom áut na Slovensku. V novembri 2011 zišlo z výrobnej linky už miliónte vozidlo. Dôslednou aplikáciou Systému výroby a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. V súčasnosti závod pracuje v režime troch pracovných zmien, výrobné tempo je 60 vozidiel / hodinu. Denne závod vyprodukuje 1 350 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 3.500 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a podielom 23 % žien.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výška nad 162 cm
Samostatnosť
Fyzická zdatnosť
Manuálna zručnosť
Dôslednosť
Pozornosť
Pamäť
Precíznosť (presnosť)
Spoľahlivosť
Flexibilita
Dobrý zrak
Ochota pracovať na zmeny
Zodpovednosť
Chuť učiť sa nové veci
Dochvíľnosť
Pohyblivosť

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2893566  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 535 - 569 € na mesiac za víkendové zmeny, priemerný plat 586 € za odpracovaných 80 hodín mesačne