Operátor v automobilovom priemysle

ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o.

Miesto práce
Kvasiny, Česká republika, Rychnov nad Kněžnou
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
2009722947 CZK, po skúšobnej dobe 25557 CZK, priemerný plat 30000 CZK

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na hlavnej montážnej linke rozdelenej na - skidový dopravník, trnový dopravník, podvesný dopravník a pásový dopravník
Práca na predmontážnych linkách rozdelených na - kokpit, dvere, podvozok, agregáty
Na jednotlivých pracoviskách sa zamestnanci striedajú
Montážne operácie nenáročné na polohovanie (napríklad montáž príchytiek, nalepovanie štítkov atď.)
Zložitejšia montážna kompletizácia vozidiel vrátane polohovania, lícovania a zaisťovania správnych funkcií (napríklad montáž vnútorných panelov, montáž držiakov)
Prípravné montáže mimo linku pre sekvenčné vychytávanie väčšieho sortimentu
Montáž kokpitu do karosérie pomocou manipulačného zariadenia s dôrazom na presné ustavovanie
Zasklievanie skiel lepením a lícovaním
Po zaškolení môže byť zamestnanec preradený na zvarovňu alebo lakovňu

Uchádzač sa po absolvovaní pohovoru stáva kmeňovým zamestnancom spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Ubytovanie je zabezpečené, cena ubytovania je 1 500 CZK na mesiac (55,50 € na mesiac)
Príspevok na dochádzanie 1 500 CZK na mesiac (55,50 € na mesiac)
Doprava zabezpečená zo smerov: Městec Králové, Český Dub, Klodsko, Náchod a Hradec Králové
Navýšenie platu po 3-mesačnej skúšobnej doby o 10% na 25 000 CZK na mesiac (925,07 € na mesiac)
Kariérny postup po 6 mesiacoch, kedy zamestnanci môžu postúpiť na lepšie platené miesto
Náborový príspevok vo výške 3000 CZK (111 €) jednorázovo po nástupe do zamestnania do konca roka 2016
Navyše 5 dní dovolenky za rok
Príplatky za popoludňajšie a nočné zmeny vo výške 1 500 CZK (55,50 € na mesiac)
Príplatky za nadčasy a víkendy
Osobnostné ohodnotenie po 6 mesiacoch v priemere 1 900 CZK na mesiac (70,31 € na mesiac)
Finančná odmena za zlepšovací návrh
Odmena každé výročie, napríklad za odpracované 3 roky 3 000 CZK (111,01 €), za 5 rokov 5 000 CZK (185,01 €)
Výhodný prenájom osobných automobilov (2700 CZK - 6000 CZK / 99,91 € - 222,02 € na mesiac podľa typu vozidla )
Príspevok pri narodení dieťaťa
Požičanie služobných automobilov na svadbu zamestnancov
Jazykové kurzy
Technická knižnica (možnosť požičania odbornej literatúry a internet)
Mesačný príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
Príspevok na materskú škôľku pre deti zamestnancov
Program seniority pre zamestnancov, ktorí odpracovali v spoločnosti viac ako 30 rokov (nadštandardné voľno s náhradou mzdy, voľno určené pre rekondičné pobyty v kúpeľoch a prípadná finančná sociálna výpomoc)
Výpomoc rodine pri úmrtí zamestnanca
Pracovné voľno s náhradou mzdy pre zamestnancov pri narodení dieťaťa, pre osoby starajúce sa o dieťa do 12 rokov, o rodinného príslušníka držiteľa preukaz ŤZP, o seniora, pri sťahovaní, pri svadbe a účasti na obrade
Predaj jazdených vozidiel zamestnancom, ktorí odchádzajú do dôchodku
Úrazové poistenie
Odvykacie programy pre fajčiarov
Očkovanie proti chrípke
Zdravotná poradenská a konzultačná činnosť
Pracovné oblečenie a pracovná obuv
Pôžičky na bývanie (na kúpu domu, bytu, výstavbu, modernizáciu alebo prestavbu)

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu cv@atena.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je česká automobilka, ktorá má sídlo v meste Mladá Boleslav, vyrábajúca predovšetkým osobné automobily. V roku 1991 sa stala jednou z automobiliek skupiny Volkswagen Group. V súčasnej dobe je najdynamickejšie rozvíjajúcim sa závodom v obci Kvasiny. Spoločnosť tu plánuje do roku 2018 investovať viac ako sedem miliárd českých korún. Závod v obci Kvasiny tak zažije najväčšiu modernizáciu a rozšírenie v celej svojej 81-ročnej histórii a vznikne až 2 000 nových pracovných miest. Východočeský závod je najmladším z troch výrobných prevádzok, jeho história ale siaha až do tridsiatych rokov minulého storočia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Fyzická zdatnosť
Samostatnosť
Ochota pracovať v zahraničí dlhodobo
Zodpovednosť

Spoločnosť ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Mlynská 27
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ATENA - PERSONAL CONSULTING, s.r.o.
Námestie SNP 14
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kamila Hrnečková
Tel.: 0800221222
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis