Operátor vo výrobe - Zvolen

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
540 € na mesiac v hrubom, priemerný plat 700 € na mesiac v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe v rámci segmentu obrobňa (zakladanie odliatkov do CNC obrábacích strojov), alebo montáž (kompletizácia brzdových strmeňov do finálnej podoby na poloautomatizovaných výrobných linkách)
Zabezpečovanie plynulej obsluhy stroja na určenom pracovisku s dodržaním štandardu kvality a výkonovej normy
Vykonávanie kontrolných úkonov, dodržiavanie stanovených predpisov a postupov na pracovisku
Pracovný čas: nepretržitá 8-hodinová prevádzka (striedanie: 2 dni ranná zmena, 2 dni poobedná zmena, 2 dni nočná zmena, 2 dni voľno), pracuje sa cez víkendy a sviatky
Prestávky: 1 obedová 30-minútová prestávka

Zamestnanie na pracovnú zmluvu
Striedajú sa pracovné činnosti
Dlhodobé zamestnanie
Uzamykateľné skrinky v šatniach
Zamestnanie u najväčšieho zamestnávateľa v Banskobystrickom kraji
Zázemie nadnárodnej spoločnosti
Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
13. a 14. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na našej bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť so sídlom vo Zvolene, ktorá je súčasťou nadnárodného koncernu, ktorý sa zameriava na výrobu vysokovýkonných brzdových strmeňov pre popredných automobilových výrobcov na celom svete. Závod vo Zvolene, ktorý zahájil svoju výrobu vo februári 2006, počíta s rozširovaním svojich výrobných kapacít až do roku 2011. V súvislosti s plánovaným nárastom výroby ako aj posilňovaním výskumného centra priamo vo Zvolene radi privítajú v našom tíme talentovaných pracovníkov ako aj absolventov z oblasti strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu, ale i zo sféry logistiky či ekonomiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Fyzická zdatnosť
Dôslednosť
Samostatnosť
Zodpovednosť
Dobrý zrak

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2678940  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 540 € na mesiac v hrubom, priemerný plat 700 € na mesiac v hrubom