Zvárač

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
okres Žilina, okres Šaľa
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 4,60€ /hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie oceľových nosníkov
Pracuje sa vo dvojici
Zváranie podľa výkresovej dokumentácie
Zvára sa modernou zváračkou

Pracovný čas:
Pracuje sa v 3-zmennej prevádzke 7,5 hodín denne
3-zmenná prevádzka - pracuje sa na týždňové cykly, začína sa v pondelok.
Strieda sa nočná, poobedná a ranná zmena. Nočná smena sa začína v nedeľu. Ranná a poobedná začínajú v pondelok.
Od 1.7.2016 prevádzka prechádza na 4-zmennú prevádzku - pracuje sa 2 dni ranná zmena, 2 dni poobedná zmena, 2 dni nočná zmena po 7,5 hodín denne a 3 dni voľno. Pracuje sa cez víkendy a sviatky.

Zamestnanie v stabilnej spoločnosti
Priateľská atmosféra
Zaujímavé platové ohodnotenie
Strava je zabezpečená priamo vo firme, počas nočných a víkendových smien je zabezpečený stravný lístok v hodnote 3,20 €
Relaxačná miestnosť
K dispozícii je mikrovlnka a chladnička
Zabezpečné pracovné oblečenie
Príspevok na dopravu
Zabezpečené kvalitné pracovné oblečenie vrátane kukly
Pracovné oblečenie sa pravidelne (1-krát týždenne) perie

Informácie o výberovom konaní

Ubytovanie
Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú trvalý alebo prechodný pobyt v blízkom okolí

Stravovanie
Strava je zabezpečená priamo vo firme
Počas nočných a víkendových zmien je strava zabezpečená formou stravných lístkov v hodnote 3,20 €
Spoločnosť prispieva 55% z hodnoty stravného lístka

Poistenie
Sociálne a zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej legislatívy Slovenskej republiky

Ostatné informácie
V prípade záujmu pošlite svoj životopis spolu s kópiou zváračského preukazu na adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na 0905 670 348, 0918 856 703, 0907 726 756. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Fínska spoločnosť s celosvetovým pôsobením pôsobiaca stabilne na trhu viac ako 50 rokov. Špecializuje sa na oceľové kotevné systémy pre betónové prefabrikované konštrukcie a na výrobu oceľových nosníkov po celom svete. Hlavnými cieľovými trhmi spoločnosti sú európsky trh v oblasti nebytovej výstavby, moderná bytová výstavba a vybrané priemyslené cieľové skupiny, napríklad energetické odvetvie. Je to prosperujúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje výrobu, materiálno - technickú základňu a zabezpečuje tak svojim zamestnancom stabilnú prácu a kariérny rast v modernom prostredí a ústretovom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax vo zváraní podľa výkresovej dokumentácie
Znalosť výkresovej dokumentácie

Požadované certifikáty:
Požadujeme platný základný zváračský preukaz Z-M1

Požadovaná prax a skúsenosti:
Pozícia je určená len pre uchádzačov s praxou
Požadujeme znalosť výkresovej dokumentácie

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2550989  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4,60€ /hod.