Pracovník výroby

ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica, Púchov, Bytča
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
500-700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montovanie plastových komponentov
Pracuje sa v skupinkách, nie pri linke
V prípade, že uchádzač vlastní preukaz na obsluhu a vedenie vysokozdvižného vozíka, bude obsluhovať vysokozdvižný vozík
V prípade, že má uchádzač skúseností v oblasti kontroly kvality, bude pracovať ako kontrolór kvality

Pracovný čas
3- alebo 4-zmenná prevádzka (2 dni ranná, 2 dni poobedná, 2 dni nočná zmena a 2 dni voľno), 7,5 hod. denne

Práca na hlavný pracovný pomer
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Práca v zahraničnej spoločnosti v čistom a modernom prostredí
Po zapracovaní možnosť prejsť do kmeňového stavu spoločnosti
Možnosť profesijného rastu - pre šikovných pracovníkov možnosť pracovať ako majster výroby alebo teamleader sekcie, vo výnimočných prípadoch možnosť kariérneho postupu až na pozíciu inžiniera
Zabezpečené stravovanie formou gastro kariet.
Hodnota stravovacej jednotky je 3,20€
Autobusová a železničná stanica sú len 3 minúty peši od miesta výkonu práce
Možnosť čerpania záloh
Oddychová zóna v areáli spoločnosti
Bufet, automaty na občerstvenie
2 fajčiarske zóny

V prípade záujmu je potrebné poslať Váš životopis na email cv@atena.sk alebo nás môžete kontaktovať aj telefonicky na: 0800221222

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca stabilne na slovenskom trhu už viac ako 10 rokov. Špecializujú sa na výrobu interiérových komponentov z plastov a textílií pre najväčšie automobilky na Slovensku ako sú Hyundai Motor Czech s. r. o., Kia Motors Slovakia s. r. o., Volkswagen Slovakia a. s. Spoločnosť získala prestížne ocenenia kvality, a to v oblasti výroby a interiérových dielov. Je to prosperujúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje výrobu, materiálno - technickú základňu a zabezpečuje tak svojim zamestnancom stabilnú prácu a kariérny rast v modernom prostredí a ústretovom kolektíve. Firma má doposiaľ vyše 800 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Manuálna zručnosť
Zodpovednosť
Pracovitosť
Ochota pracovať na zmeny
Práca je vhodná pre ženy a aj pre mužov

Spoločnosť ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Mlynská 27
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ATENA - PERSONAL CONSULTING, s.r.o.
Námestie SNP 14
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kamila Hrnečková
Tel.: 0800221222
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2368819   Dátum zverejnenia: 28.11.2016