Zdravotná sestra / zdravotný asistent

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Švajčiarsko, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, priebežne, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 500 € na mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc pri osobnej hygiene
Podávanie liekov
Pichanie inzulínovým perom pri diabetikoch
Meranie tlaku
Rehabilitácia

1. Máme pre Vás prichystanú najširšiu ponuku aktuálnych voľných pracovných miest.
2. V ATENE môžete každý týždeň čerpať najvyššie zálohy a to až do výšky 50% zo mzdy.
3. Zadarmo Vám zabezpečíme ubytovanie a dopravu priamo z miesta Vášho bydliska do miesta výkonu práce
4. Prispejeme Vám na opatrovateľský alebo jazykový kurz sumou 150€, ak sa najneskôr do jedného mesiaca po absolvovaní kurzu u nás zamestnáte a odpracujete cez našu spoločnosť minimálne jeden mesiac.
5. U nás neplatíte žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky.
6. Máte nulové náklady na vycestovanie. Umožníme Vám vycestovať bez toho, aby ste museli cestu platiť dopredu.
7. Náš pracovný tím je jeden z najväčších spomedzi personálnych agentúr. Tvorí ho viac ako 100 profesionálnych konzultantov, ktorí sú Vám k dispozícií 24 hodín denne 7 dní v týždni.
8. Máme zastúpenie v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici a Revúcej tak, aby sme Vám boli osobne k dispozícií v každej časti Slovenska.
9. Prostredníctvom nás máte možnosť pracovať na pracovnú zmluvu, ktorou získavate nárok na všetky sociálne výhody ako čerpanie dovolenky, PN, dôchodku atď.
10. Máte možnosť uzavrieť zmluvnú dokumentáciu potrebnú pre uzavretie spolupráce s našou spoločnosťou na diaľku, napríklad z pohodlia Vášho domova a to bez osobnej návštevy jednej z našich pobočiek.
11. Preskúšanie znalosti jazyka je možné po telefóne.
12. U nás máte možnosť kariérneho rastu. Nadobudnutím pracovných a jazykových zručností Vám zabezpečíme lepšie platené pracovné miesta.
13. Denne obsadzujeme viac ako 500 voľných pracovných ponúk v Rakúsku, Nemecku, Holandsku, Anglicku, Luxembursku, Belgicku, Taliansku, Švajčiarsku na Slovensku atď.
14. Ako jedna z mála agentúr na trhu Vám môžeme ponúknuť lukratívne pracovné pozície v anglicky hovoriacich krajinách, ako sú Anglicko, Katar, Holandsko a iné.
15. Každoročne rozširujeme našu ponuku o nové pracovné ponuky v krajinách s vysokým zárobkom ako napr. Škandinávia (Nórsko, Švédsko atď.) a Arabské emiráty. Cieľom je v dohľadnej dobe rozšíriť našu ponuku o pracovné ponuky v USA, Kanade a Austrálii
16. Zabezpečujeme bezplatný administratívny servis pre rakúskych živnostníkov pracujúcich prostredníctvom našej spoločnosti. Ušetríte stovky eur na zriadenie živnosti, pozastavenie živnosti, vybavenie detských prídavkov a podanie daňového priznania v Rakúsku a na Slovensku.
17. Za každé odporučenie klienta, ktorý hľadá zamestnanie alebo spoločnosti, ktorá hľadá zamestnancov získate od nás odmenu od 100 € do 500€ pre viac info klikni sem.
18. Každý nový klient, ktorý sa zaregistruje v našej spoločnosti dostane darček, stačí potvrdiť jednu z nami obsadzovaných pracovných ponúk.
19. Za zdieľanie nami obsadzovaných pracovných pozícií na sociálnych sieťach budete zapojený do zlosovania o hodnotné ceny.
20. Naši klienti získavajú od nás automaticky vernostné finančné bonusy.
21. Pri vybraných pracovných pozíciách získate od nás navyše k platu 150€ finančnú odmenu a to ak na jednom turnuse zotrváte dlhšie ako 3 mesiace.
22. Pravidelne realizujeme súťaže o hodnotné ceny pre nových aj stálych klientov.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na emailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na našej bezplatnej infolinke 0800 221 222.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Mlynská 27
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Holandský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sociálne cítenie
Zodpovednosť

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.

Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1951915  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 500 € na mesiac