Ekonóm/-ka v personálnej agentúre

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Miesto práce
Námestie SNP 14, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1485 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v personálnej agentúre, vedenie mzdového a účtovného oddelenia ( cca 7 zamestnancov)
- metodické riadenie účtovania a nadväzných procesov v súlade s platnou legislatívou,
- samostatné vedenie účtovníctva s.r.o. s kompletným spracovaním agendy DPH ako aj koncoročných uzávierkových prác vrátane DP, Súvahy, VZaS a Poznámok,
- analýza existujúceho ekonomického stavu a vypracovávanie návrhov na jeho optimalizáciu,
- príprava ekonomických podkladov, reportov a analýz pre vedenie spoločnosti,
- práca v programe OMEGA,
- znalosť a dodržiavanie právnych predpisov a interných smerníc spoločnosti, sledovanie legislatívnych zmien,
- príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva; spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy,
- vybavovanie telefonickej a e-mailovej komunikácie.

V prípade, že bývate vo vzdialenosti do 40 km, je možné dochádzanie do práce, ak bývate nad 40 km, je potrebné presťahovanie, ponúkame Vám tiež možnosť zabezpečiť ubytovanie, pričom po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby získate od nás jednorázový príspevok na ubytovanie
- príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra,
- maximálna podpora nášho tímu,
- perspektívne zamestnanie v rastúcej spoločnosti,
- možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať,
- voľné vstupy na mestskú plaváreň,
- firemné akcie - Teambuildingy,
- iné benefity.

Prosím, zašlite nám Váš životopis na [email protected] a motivačný list, kde uvediete dôvody, prečo práve Vy ste vhodný kandidát na danú pozíciu. Kontaktovať telefonicky budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

záujemcovia o prácu na Slovensku aj v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
OMEGA - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

na obdobnej pozícii

Počet rokov praxe

5

- prax na obdobnej pozícii podmienkou
- skúsenosti s programom OMEGA a MRP
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- ochota a schopnosť učiť sa nové veci
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie
- bezchybný pravopis
- tímový hráč
- spoľahlivosť a lojalita
- výhodou je znalosť nemeckého jazyka

Spoločnosť ATENA - SMART CARE s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy.
Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí.
Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Kde nás nájdete:
Banská Bystrica, Námestie SNP 14
Bratislava, Stromová 4
Košice, Námestie Osloboditeľov, 3/B
Revúca, Komenského 40

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1715350  Dátum zverejnenia: 29.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1485 EUR/mesiac