Učiteľ

ATELIÉR 33

Škola slobodného učenie: Ateliér Les, Pri Suchom mlyne 33, Bratislava, 811 04, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
2. 9. 2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovzniknutej málotriedky pre deti v domácom vzdelávaní v
Bratislave pre novo vznikajúci projekt – Ateliér LES v Bratislave hľadáme k 2. 9. 2015 učiteľa pre prvý stupeň ZŠ

Ak ste sa v tejto ponuke a požiadavkách našli, poslite nam Vaše CV a motivačný list
na e-mailovú adresu: [email protected], bližšie informácie na telefónnom čísle: 0905 795 401 - Alica Stodolovská

občianske združenie Ateliér 33, Pri Suchom mlyne 33, 811 04 Bratislava

sloboda
tvorivosť
zmyslupný každý deň

Ponúkame:

príležitosť dlhodobo slobododne pracovať a tvoriť
malý kolektív skvelých detí, do 12 detí v triede
priestor pre realizáciu vlastných ideí a nápadov v rámci princípov alternatívneho vzdelávania VEU
možnosť stať sa súčasťou zmysluplného projektu slobodného učenia našich detí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa Učiteľstvo pre prvý stupeň ZŠ
záujem o alternatívne vzdelávanie : VEU a intuitívna pedagogika (skúsenosti sú výhodou)
ochotu vzdelávať sa
vysokú odbornosť, zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť spolupráce
slobodného, tvorivého ducha, šťastnú dušu, túžbu objavovať a rásť
demokratický a rešpektujúci, nie autoritativny prístup k deťom,
porozumenie pre individuálne potreby a slobodný rozvoj detí
prax v prvom-druhom ročníku ZŠ
skúsenosti s vedenim deti rôzneho veku a ročníkov v rámci 1 triedy

OZ, vzdelávanie detí
environmentálna činnosť

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2102504  Dátum zverejnenia: 25.5.2015