Informace o pracovním místě

Místo práce
Moravská Třebová, Svitavy
Druh pracovního poměru
plný úvazek
ATEK s.r.o.

Jsme ryze českou společností a úspěšný výrobce plastových komponentů, především pro automobilový průmysl s vlastním vývojovým pracovištěm. V nové nástrojárně se také zabýváme konstruováním a výrobou vstřikovacích forem.

Vzhledem k rozvoji naší společnosti hledáme ambiciózní kandidáty/ky na pozici:

Personalista

ATEK s.r.o.

Co vás čeká

Nabízíme hodně práce pro aktivního zaměstnance. Pro zaměstnance, který se nebojí poprat se s novými výzvami. Budete mít prostor pro nastavení a realizaci nových procesů v oblasti externího personálního marketingu, budete mít možnost využívat moderní technologie a také komunikovat s všemi skupinami zaměstnanců a uchazečů o práci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Uvítáme uchazeče, kteří mají ukončené nejméně úplné středoškolské vzdělání s maturitou (VOŠ anebo VŠ budou mít přednost). Mají základní povědomí z oblasti pracovního práva a zejména mají dobrou znalost a praktické zkušenosti z oblasti personálního marketingu a náborů. Velmi důležitá je schopnost úspěšné komunikace s různými typy osobností.

Co vám můžeme nabídnout

Práci v moderní, rychle expandující společnosti v Moravské Třebové. Odměnu za práci podle skutečného výkonu. Pružné rozvržení pracovní doby a další podmínky podle vzájemné dohody.

Adresa společnosti
Svitavská 1599
57101 Moravská Třebová

ID: 2746768   Dátum zverejnenia: 3.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.