Reagujte bez životopisu
Logo ATAP Invest, s.r.o.

Barista/čašník

ATAP Invest, s.r.o.

Miesto práce
Avion Shopping Park, Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
17.Jún
1 650 EUR/mesiacZaručujeme mesačnú mzdu+tipsy, presnejšie informácie o mzde a platobných podmienkach na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Prichádzame do Bratislavy s novým konceptom "CAFE FREI", kde ponúkame prácu v novootvorenej kaviarni v OC AVION, každý deň od 9:00 do 21:00, 7 dní v týždni, krátky-dlhý týždeň s náplňou práce:

  • príprava rôznych káv z celého sveta na základe originálnych receptúr
  • príprava, servírovanie a predaj nápojov, občerstvenia podľa ponuky a predaj doplnkového sortimentu
  • práca a starostlivosť o profesionálne kávovary a prístroje
  • kontrolovanie stavu gastronomického zariadenia, udržiavanie poriadku a čistoty a chodu kaviarne
  • práca s pokladňou
  • komunikácia so zákazníkmi, zákaznícky servis
  • Nutnosť absolvovať špeciálne školenie predpísané konceptom CAFE FREI, hradené zamestnávateľom.

  • Špeciálne školenie je financované zamestnávateľom
  • Mzda aj počas školiaceho obdobia-základná mzda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Dodržiavanie našich štandardov je nevyhnutné!
  • Zameranie na zákaznícky servis a komunikáciu so zákazníkmi
  • Lojálnosť, spoľahlivosť a flexibilita
  • Pozitívne myslenie

Cafe Frei bola založená dvomi spoločníkmi Tamásom Freiom a Tamásom Langárom v roku 2007. Tamás Frei sa dlhé roky zaoberal prieskumom hlavných oblastí pestovania kávy po celom svete. Nakoniec za pomoci talianskeho kávového odborníka Marca Cremoneseho vznikol špeciálny výber zrnkových káv (z takmer dvadsiatich krajín z troch kontinentov), ktorý je základom našich sedemdesiatich kávových nápojov.
ID: 4832177  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac