Obchodný manažér - západné Slovensko

ATALIAN SK s. r. o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Dunajská Streda, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Nitra, Nové Zámky, Topoľčany, Zlaté Moravce
  • Ponúkaný plat (brutto): DOHODOU
  • Termín nástupu: 01.04.2013
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zodpovednosť za obchodné aktivity v rámci západného Slovenska:
- reprezentácia spoločnosti pri obchodných stretnutiach
- akvizícia - aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- denná práca v teréne
- rozvoj a realizácia aktivít na podporu predaja
- zodpovednosť za plnenie obchodných plánov, za dosiahnuté výsledky
- monitorovanie trhu, konkurencie
- komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- reporting
Iné výhody
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- systém bonusov
- možnosť odborného a karierného rastu
- flexibilná pracovná doba
- dynamická a samostatná práca
- notebook+mobil+auto

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, technické, stavebné
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
2
- skúsenosti na obchodníckej pozícii viac ako 2 roky PODMIENKOU
- vzdelanie obchodného alebo technického zamerania
- aktívna skúsenosť v oblasti obchodu podmienkou
- výborné prezentačné a organizačné zručnosti
- dobré komunikačné schopnosti a vyjednávacie zručnosti
- orientácia na dosahovanie cieľov
- motivácia chcieť sa presadiť
- dynamická a proklientsky orientovaná osobnosť
- príjemné vystupovanie a prejav
- dobrý tímový hráč
- odolnosť voči stresu

ATALIAN SK s. r. o. je členom francúzskej skupiny ATALIAN Global Services, ktorá je jedným z európskych lídrov v odvetví facility manažmentu, poskytovania komplexných služieb ( upratovacie služby, technická správa budov, SBS a integrované facility služby ).

Spoločnosť ATALIAN pôsobí prostredníctvom svojich pobočiek v mnohých krajinách Európy: Španielsku, Luxembursku, Belgicku, Poľsku, Čechách, Maďarsku, Rumunsku, Chorvátsku a Slovinsku. Mimo Európy pôsobí v Libanone.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné služby
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Mlynské Nivy 73 Zobraziť na mape
821 05 Bratislava 2
ID: 1181450   Dátum zverejnenia: 8.3.2013
Spoločnosť: ATALIAN SK s. r. o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke