Predajca/predajkyňa pre Björn Borg - Športový nadšenec do nášho tímu

AT Group, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
po dohode
1 300 EUR/mesiacmzda sa skladá : fix + príplatky za víkendy + odmeny zo zadaných cieľov (bližšie info a finálna mzda budú odkomunikované na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v Björn Borg

Každý jeden zo zamestnancov Björna Borga prispieva k rozvoju značky; Ich jedinečné skúsenosti, kreativita a motivácia slúžia ako základné nástroje pre rast značky a spoločnosti.

V Björn Borg sa ako zamestnávateľ snažíme ponúknuť stimulujúce prostredie, v ktorom manažérsky tím a zamestnanci spolupracujú na vytváraní firemnej kultúry postavenej na vysokých ambíciách, motivácii a silnej vášni pre módu a šport. Je to náš nezlomný tímový duch, ktorý nám dáva silu uspieť, a ceníme si pozitívne myslenie, ktoré nám môže poskytnúť silu posunúť tieto hranice a byť najlepší v tom, čo robíme.

Ste jedným z nás?

hľadáme tímových hráčov, ktorí:

  • Majú vášeň pre maloobchod, šport a módu
  • Dosahujú kvalitné výsledky a sú orientovaní na ciele
  • Túžia sa učiť a rásť
  • Sú ambiciózni & energickí s pozitívnym prístupom
  • Milujú komunikovať a nadväzovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi
  • Žijú aktívny životný štýl založený na hodnotách značky Björn Borg
  • Sú inovatívni s otvoreným myslením

Momentálne obsadzujeme pozíciu na plný úväzok a dohodu/brigádu pre predajne v NIVY SC a BORY MALL.

Výhody

Záleží nám na našich zamestnancoch. Vysoká angažovanosť zamestnancov je vysoko prioritným cieľom v našom strategickom obchodnom pláne a chceme, aby všetci členovia každého tímu boli zapojení, spokojní a motivovaní hrať svoju úlohu v hre. Tu je niekoľko výhod byť súčasťou nášho tímu:

Vývoj

Podporujeme neustály rozvoj. Definujeme jednotlivé ciele a zabezpečujeme ich dosiahnutie prostredníctvom vzdelávania, školení a ďalších rozvojových aktivít.

Zlepšenie sa

Máme štruktúrovaný spôsob práce s výkonnostným manažmentom, ktorý mesačne sleduje ciele každého zamestnanca. Silné vedenie je dôležitý spôsob, ako koučovať rast každého. Zlepšovanie sa je to, čo nás núti vyhrávať znova a znova.

Individuálne projekty

Ponúkame možnosť podieľať sa na rôznych projektoch v rámci spoločnosti, možnosť spolupráce s marketingovým & online oddelením.

Staňte sa silnejším

Chceme, aby ste sa cítili dobre a boli silnejší, keď s nami pracujete v spoločnosti Björn Borg, preto vám poskytneme zľavu u našich športových partnerov, pravidelný pitný režim & zdravé snacky/ovocie počas dňa.

Lepšie ceny

Členovia nášho tímu majú možnosť nakupovať produkty za zvýhodnené ceny, a navyše raz za sezónu majú možnosť si vyskladať svoj vysnívaný športový outfit!

Úžasní kolegovia

Talentovaní kolegovia, ktorých si zamilujete! Najviac oceňovaným prínosom v našom súčasnom tíme sú kolegovia. Naša spoločná vášeň a naša silná angažovanosť v kombinácii s prácou na jasných cieľoch a neustálom rozvoji je to, čo sa nám na Björnovi Borgovi páči najviac. Vážime si toto pracovné prostredie a dbáme na to, aby bolo nažive tým, že ho oživujeme zábavnými aktivitami, podujatiami & súťažami.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a ostatným ďakujeme za záujem a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nemusíte mať dlhoročné skúsenosti, pre nás je hlavne dôležité aby ste mali tímového ducha, chuť vzdelávať sa a nadšenie pre vytváranie lojálnych vzťahov so zákazníkmi!

Výhradný distribútor značky Björn Borg na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Panik
E-mail: poslať životopis
ID: 4812869  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac