Obchodný zástupca s obalovým materiálom

ASU Holding s.r.o.

Miesto práce
Cintorínska 9, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akvizícia nových zákazníkov, starostlivosť o pridelených existujúcich zákazníkov.
Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v danom odvetví, prieskum trhu.
Analyzovanie zákazníckych potrieb a následné vytváranie obchodných ponúk.
Participovanie pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií a plánov.
Udržiavanie pravidelného kontaktu so zákazníkom (e-mailového, telefonického, osobného).
Zastupovanie finančných, obchodných, marketingových a hodnotových záujmov spoločnosti.
Vykonávanie iných doplnkových prác, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením a spracovaním obchodného prípadu.

- príležitosť uplatniť a rozvinúť vlastné dobré nápady
- príjemné pracovné prostredie s osobným prístupom
- mobilný telefón, notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax na pozícii v oblasti obchod/predaj obalového materiálu
- prax na pozícii obchodného zástupcu
- vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
- samostatnosť a lojalitu
- zodpovedný prístup k zadaným úlohám
- užívateľská znalosť práce na PC /internet, e-mail, www/

Spoločnosť "ASU - Holding" - distribútor obalov a obalových materiálov. Špecializujeme sa na vlastnú výrobu polymérov a na priame dodávky obalov pre iných výrobcov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2039014  Dátum zverejnenia: 23.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou