Prevadzkár

ASTIP s.r.o.

Miesto práce
Kolískova 3, Karlova Ves
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1500 eur netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia Rotunda, Dlhé diely hľadá šikovného a spoľahlivého Prevádzkara.
Požadujeme prax min. 3 roky na pozícii manažéra v gastronómii. Spoľahlivosť, všestrannosť, flexibilita, zodpovednosť. Dobré ovládanie PC -Word, Excel, soc. siete a marketingové prípravy. Predchádzajúca prax v gastronómii je nevyhnutná. Len seriózny záujem. Platové podmienky 1500 eur netto + osobné hodnotenie. Termín nástupu IHNEĎ. Kontaktná osoba: p. Kovács - +421911107674. CV posielajte na adresu: [email protected]

Osobné ohodnotenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Naša reštaurácia má cca 100 miest na sedenie. Pozostáva z dvoch miestností, z ktorých je jedna fajčiarska a druhá nefajčiarská. Vonkajšiu časť reštaurácie tvorí priestranná terasa, ktorá ponúka cca 100 miest na sedenie.

Otváracia doba: nedela - streda od 11:00 hod. do 23:00 hod. a štvrtok - sobota od 11:00 hod. do 22:00 hod.

Pripravili sme pre Vás chutné pizze, špeciality talianskej a domácej gastronómie, čapované pivo, kvalitné vína domácej produkcie, príjemná a priateľská obsluha, pekné prostredie, široký výber nápojov a to všetko za slušné ceny. Ďalšou skupinou obľúbených jedál v našej pizzerii sú grilované jedlá - kuracie krídelká a bravčové rebierka. Denné obedové menu ponúkame od 11:00 hod. - do 14:00 hod. za 4,40 €. Možnosť usporiadania školení, svadieb, osláv, firemných večierkov a pod.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2870076  Dátum zverejnenia: 26.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 eur netto