Hľadá sa realitný maklér - nováčik aj zabehnutý (až 70% z provízie RK)

ASTER Group, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 71, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP resp. Dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
*400 - 5000 EUR/mesiac, *závislé od pracovného nasadenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie komplexného realitného servisu
- spolupráca s inými realitnými kanceláriami
- spolupráca s developmermi a investormi

***Viac informácií na http://kariera-maklera.sk/.***

- podiel z provízie realitnej kancelárie až do 70%
- vyplatenie odmeny hneď po uzatvorení zmluvy
- neplatíte za licenciu, školenia, chod kancelárie a pod.
- pridelenie k služobne staršiemu maklérovi - mentor
- vlastné pracovné miesto v kancelárii
!KANCELÁRIA MÁ MALÝ POČET MAKLÉROV, z čoho pre Vás vyplýva, že MÁTE VYSOKÚ ŠANCU NA VYBUDOVANIE SI VEĽKEJ ZÁKLADNE KLIENTOV A PONUKY - makléri v rámci kancelárie sa teda nemusia biť o ponuky!

Informácie o výberovom konaní

Vlastné auto a laptop je podmienkou.

Všetky ostatné informácie o pracovnej pozícii na osobnom stretnutí. Tieto informácie neposkytujeme telefonicky ani prostredníctvom e-mailov!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia na zákazníka
- reprezentatívne vystupovanie
- vynikajúce komunikačné schopnosti
- zodpovedný prístup k práci, lojalita
- samostatnosť, flexibilita a výborný time management
- ochota pracovať aj v popoludňajších a v neskorých popoludňajších hodinách , príp. cez víkendy
- dochvíľnosť
- ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť ASTER Group bola založená na začiatku roka 2013.

Do jej činnosti patrí:
- Stavebníctvo
- Realitná činnosť
- Developerská činnosť
- Veľkoobchod
- Prevádzka solária Forever Sun

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2912054  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: *400 - 5000 EUR/mesiac, *závislé od pracovného nasadenia