Vodič nákladného auta s hydraulickou rukou

ASSYX, spol. s r.o.

Miesto práce
Popradská 80, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov na pracovnú pozíciu vodič nákladného vozidla s hydraulickou rukou . Sme stavebná spoločnosť s vlastným vozovým a strojovým parkom a ponúkame celoročnú prácu.
Možnosť práce na trvalý pracovný pomer alebo živnosť (8-9eur/h)
možnosť zabezpečenia ubytovania

Ak Vás ponuka zaujala, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu s uvedením pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

VP sk. C, KKV, tachografová karta vodiča, psychotesty, lekárska prehliadka,
preukaz na prácu s HR, viazačský preukaz (možnosť dorobiť )

Stavebná spoločnosť - realizácia stavieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2897507  Dátum zverejnenia: 4.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore