Kuchár

Asset Inter, s.r.o.

Miesto práce
Hotel International, Tatranská, Veľká Lomnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacpríplatky za sviatky, víkendy a prácu v noci prémie na základe dosiahnutých tržieb hotela

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca 15-17 dni v mesiaci , začiatok od 9 hod , ukončenie o 21 hod

  • kontrola čistoty, hygieny, záručnej spotreby surovín,
  • uskladňovanie surovín podľa HACCP
  • príprava dňa - kontrola a la carte jedál a chystanie jedál
  • varenie zamestnaneckej stravy
  • varenie na základe požiadavky a scenárov : coffee break, bufety, menu

 zamestnanecké výhody a benefity budú odprezentované na osobnom pohovore

ďakujeme o prejavený záujem, radi vás pozveme na osobný pohovor a odprezentujeme priestory, systém práce, kolegov : ) Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí najlepšie vyhovujú požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

férovosť, tímovosť, ochota a chuť pracovať.

Spoločnosť Asset Inter, s.r.o. prevádzkuje Hotel International **** a golfové ihrisko Black Stork.
Spoločnosť kladie dôraz na výber zamestnancov, školenie zamestnancov a motiváciu zamestnancov , nakoľko predpokladom úspechu spoločnosti je kvalitný tím zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Chmelnický
Tel.: +421915312640
E-mail: poslať životopis
ID: 4835211  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac