Účtovník - fakturant

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7/C, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rád/-a IT, účtovníctvo a máš odvahu vhupnúť do sveta ERP riešení, si náš nový kolega/-yňa!
Staneš sa súčasťou skvelého tímu na finančnom oddelení, kde môžeš pokojne uplatniť svoje schopnosti a vedomosti, zároveň sa priučiť novým zručnostiam od skúsenejších kolegov a zorientovať sa tak v komplexnom svete správy financií v medzinárodnej spoločnosti vyvíjajúcej softvér.

Čo budeš u nás robiť?

- samostatné zabezpečovanie fakturácie služieb a predaja licencií
- zodpovednosť za analyzovanie fakturačných podkladov
- sledovanie zákaziek a ich aktualizácia
- zodpovednosť za evidenciu a účtovanie došlých faktúr
- ďalšie úlohy na ekonomickom oddelení podľa potreby
- komunikácia a spolupráca s pracovníkmi z ďalších oddelení

- práca v dynamickej spoločnosti nielen sledujúcej, ale i udávajúcej trendy na trhu informačných technológií
- stabilná pracovná doba
- podpora odborného aj jazykového vzdelávania
- príspevok na kultúrne a športové podujatia
- oslava pracovného jubilea
- referral program
- masáže do officu
- zamestnanecké spoločenské akcie... i iné :-)

Žiadosti s priloženým CV posielajte na adresu [email protected] s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzate.
Všetkým záujemcom, ktorí pošlú svoje CV, ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú vybraní do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

2

- SŠ vzdelanie
- základná znalosť účtovníctva
- skúsenosť s prácou s účtovným softvérom
- zodpovednosť, dochvíľnosť, presnosť a zmysel pre detail
- flexibilita, ochota vzdelávať sa

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 536213  Dátum zverejnenia: 11.11.2016