Senior C# developer

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločne so zahraničnými sesterskými spoločnosťami Asseco Solutions pracujeme na vývoji informačných systémov a špecializovaných aplikácií. Zameriavame sa na spracovanie veľkého množstva dát, webové portály a cloudové služby.

Aktuálne posilňujeme náš medzinárodný vývojový tím a ak chceš spolupracovať na vývoji najmodernejších technológií Priemyslu 4.0 a stať sa tak súčasťou budovania digitálnej budúcnosti, určite neváhaj a daj nám o sebe vedieť.

Miesto práce: Žilina preferovaná / Bratislava

50 % Tvorba škálovateľných softvérových aplikácií a technologických riešení, samostatná práca i spolupráca s ostanými vývojármi a členmi tímu v agilnom prostredí,

50 % Spolupráca na medzinárodných projektoch a komunikácia so zahraničnými tímami.

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Tešíme sa na Tvoje CV, ktoré posielaj na adresu [email protected] s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzaš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Vzdelanie: stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore: informačné technológie
Jazykové znalosti: anglický jazyk - stredne pokročilý (B2) - aktívna komunikácia na projekte
Prax min. 2 roky
- skúsenosť s vývojom pre cloudové prostredie a mobilné platformy
- web vývoj - výhodou
- Xamarin.Forms

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3090072  Dátum zverejnenia: 2.6.2017