Pre - sales konzultant s NJ

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7/C, 821 09 Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto práca je ideálna pre toho, kto hľadá aktívne zamestnanie, pri ktorom využije svoje technické zručnosti a schopnosť analyzovať. Ponúkame prácu pre šikovného pre - sales človeka, ktorý má rád informačné technológie a vie si predstaviť byť aktívnou súčasťou spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu s informačnými systémami udáva trendy.

30% Úzka spolupráca s obchodným tímom na tvorbe návrhov IT riešení pre klientov z oblasti výroby.
20% Účasť na stretnutiach u klientov s obchodníkmi a poskytovanie odbornej technickej podpory.
10% Spolupráca na jednotlivých obchodných prípadoch s tímom priameho predaja a realizácia technického poradenstva.
10% Aktívna spolupráca so zákazníkmi a tvorba analýz s cieľom navrhnúť efektívne riešenia.
10% Prezentácia návrhov IT riešení zákazníkom v súčinnosti s členmi obchodného tímu.
10% Sledovanie technickej stránky projektu implementácie a dodržiavanie stanovených termínov v súlade s vopred odsúhlaseným rozpočtom.
10% Priebežná komunikácia so zákazníkmi o operatívnych zmenách a možných odchýlkach v procese projektu implementácie a poskytovanie kontinuálnej podpory pre zákazníkov po implementácii.

#PracasNajnovsimiTechnologiami #SCRUM #Agile #MedzinarodneProjekty #UrcujemeTrendy #KodimeAbySmeRozvijaliNieibaMaintainovali #Vzdelavanie #Konferencie #Certifikaty #CudzieJazyky #Cestovanie(AkChces) #HomeOffice(KedPotrebujes) #FlexiDoba #Skolka #BabyFriendly #PozerameZapasy #ZijemeZdravo #Masaze #SponzorovaneTimoveStretnutia #BoloByTuVelaHashtagovPersonalistkytiIchVysypuVsetky
#KamaratskeProstredie #FerFirma #NuditSaNebudes
#MaliSmeCloudKedoNomEsteAniGoogleNevedel #Pod

Tešíme sa na Tvoje CV, ktoré posielaj na adresu [email protected] s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzaš.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Vzdelanie: stredoškolské s maturitou,
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie,
vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. Stupňa
Vzdelanie v odbore: IT, technické
Jazykové schopnosti: nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2)
VP sk. B - aktívny vodič
Počet rokov praxe: 3

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3065897  Dátum zverejnenia: 17.5.2017