Konzultant pre Horeca ERP

Asseco Solutions, a. s.

Miesto práce
Plynárenská 7/C, 821 09 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto práca je ideálna pre toho, kto hľadá aktívnu prácu, pri ktorej využije svoje komunikačné zručnosti a všeobecný prehľad. Ponúkame zamestnanie, v ktorom vítame kreatívneho človeka, ktorý nechce "sedavé" zamestnanie, ale má rád zmeny, informačné technológie a vie si predstaviť byť aktívnou súčasťou spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu s informačnými systémami udáva trendy. Pracovať budeš s najetablovanejšími a najvýznamnejšími IS v rámci hotelových a reštauračných služieb na Slovensku - Asseco Horec a Asseco BlueGastro. Budeš súčasťou dynamického tímu, kde máš možnosť presadiť aj osobnú iniciatívu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• implementácia a riadenie medzinárodných projektov
• analýza potrieb zákazníka
• podpora obchodných aktivít - spolupráca na tvorbe cenových ponúk a zmlúv
• tvorba a údržba dokumentácie
• implementácia produktov
• poskytovanie technickej podpory zákazníkom, komunikácia so zákazníkom,
denný hotline
• práca so vzdialenou správou u zákazníka
• iniciatívny a proaktívny prístup k riešeniu zverených úloh
• účasť na validácii
• vytváranie školiaceho materiálu a uskutočňovanie hromadných školení pre
zákazníkov

- práca v dynamickej spoločnosti nielen sledujúcej, ale i udávajúcej trendy na trhu informačných technológií
- flexibilná pracovná doba
- možnosť práce z domu
- podpora odborného aj jazykového vzdelávania
- príspevok na kultúrne a športové podujatia
- oslava pracovného jubilea
- referral program
- masáže do officu
- zamestnanecké spoločenské akcie... i iné :-)

Žiadosti s priloženým CV posielajte na adresu lenka.kolenova@assecosol.com s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzate.
Všetkým záujemcom, ktorí pošlú svoje CV, ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú vybraní do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• prax na podobnej pozícii
• nemecký jazyk - aktívne (komunikácia s klientami v Rakúsku), anglický jazyk - výhodou
• výhodou sú skúsenosti s Linux, LAN a SQL, inštalácia IS
• analytické myslenie, samostatnosť, flexibilita
• organizačné a prezentačné zručnosti
• ochota a chuť pracovať v aktívnom prostredí
• profesionálne a príjemné vystupovanie
• schopnosť úspešne komunikovať s rôznymi typmi ľudí
• vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič) a ochota cestovať za zákazníkmi

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 26 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava
ID: 2639195   Dátum zverejnenia: 2.11.2016