Systémový administrátor

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7/C, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborníka na informačno-komunikačné technológie na pozíciu Systémový administrátor. Hlavná zodpovednosť nášho nového kolegu bude návrh, implementácia a správa technologických celkov pre interné potreby spoločnosti.

Typické úlohy systémového administrátora budú:
• Administrácia bežiacich systémov, riešenie incidentov na 2. a 3. úrovni podpory
• Monitorovanie a optimalizácia chodu IKT infraštruktúry
• Účasť na zmenových projektoch v oblasti infraštruktúry
• Medzinárodná spolupráca s IT oddeleniami sesterských spoločností skupiny Asseco Solutions (CZK, DACH)
• Spoluzodpovednosť za bezpečnosť implementovaných riešení
• Udržiavanie príslušnej dokumentácie

- práca v dynamickej spoločnosti nielen sledujúcej, ale i udávajúcej trendy na trhu informačných technológií
- flexibilná pracovná doba
- podpora odborného aj jazykového vzdelávania
- príspevok na športové a kultúrne aktivity
- referral program, oslava pracovného jubilea
- masáže do officu, výhodné služby rýchločistiarne
- bezproblémové parkovanie
- zamestnanecké spoločenské akcie... i iné :-)

Žiadosti s priloženým CV posielajte na adresu [email protected] s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzate.
Všetkým záujemcom, ktorí pošlú svoje CV, ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú vybraní do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
VMware ESX - Pokročilý

Požadujeme znalosti uchádzača z viacerých z uvedených oblastí:
• Virtualizačná platforma VMWare
• MS Exchange
• MS Windows server
• MS Sharepoint
• Active Directory
• Backup

Výhodou je znalosť:
• Oracle DB
• LAN, WAN, SAN
• Linux
• IaaS, PaaS
• Diskové úložné zariadenia (HW alebo virtuálne)
• Aplikačné a webové servery

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2619889  Dátum zverejnenia: 20.12.2016