Koordinátor testovania SW

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7/C, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/-yňu, pre ktorého znamená výzvu reorganizovať zabehnuté postupy a uplatniť svoje skúsenosti pri optimalizácii každodenných procesov.

Ak máte skúsenosti s testovaním softvéru a viete, ako robiť rôzne typy testovania od jednoduchých smoke testov až po komplexné automatizované alebo preformance testy, ste náš človek.

Pre svoju prácu dostanete priestor, potrebné prostriedky a kompetencie, i našu plnú podporu. Hľadáme zodpovedného kandidáta, ktorý vie, ako veci zefektívniť a nebojí sa inovácii.

• Vypracovanie metodiky testovania pre testerov v rôznych tímoch
• Vymedzenie zodpovednosti testerov v rámci jednotlivých tímov
• Nastavenie rozhrania testovacích tímov a okolia
• Implementácia nových postupov v rámci testovania
• Organizácia testovania a metodický dohľad na testovanie v tímoch
• Zodpovednosť za prácu testovacích tímov
• Realizácia testov
• Vypracovanie a vyhodnotenie štatistík z procesu testovania
• Zodpovednosť za kvalitu vydaní nových verzií produktov
• Zodpovednosť za dokumentáciu produktov
• Práca v príjemnom kolektíve testerov

- práca v dynamickej spoločnosti nielen sledujúcej, ale i udávajúcej trendy na trhu informačných technológií
- flexibilná pracovná doba
- podpora odborného aj jazykového vzdelávania
- oslava pracovného jubilea
- referral program
- masáže do officu
- zamestnanecké spoločenské akcie... i iné :-)

Žiadosti s priloženým CV posielajte na adresu [email protected] do 14 dní od zverejnenia ponuky s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzate.
Všetkým záujemcom, ktorí pošlú svoje CV, ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú vybraní do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

• Znalosť problematiky testovania softvéru
• Znalosť softvérových produktov na podporu testovania
• Praktická skúsenosť s metodológiou SCRUM
• Organizačné schopnosti, procesné myslenie
• Motivácia optimalizovať procesy a zavádzať nové postupy
• Dobré komunikačné schopnosti

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2544684  Dátum zverejnenia: 3.5.2016