Konzultant pre ERP informačné systémy

Asseco Solutions, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto práca je ideálna pre toho, kto hľadá aktívnu prácu, pri ktorej využije svoje komunikačné zručnosti a všeobecný prehľad. Ponúkame zamestnanie, v ktorom vítame kreatívneho človeka, ktorý nechce "sedavé" zamestnanie, ale má rád zmeny, má rád informačné technológie a vie si predstaviť byť aktívnou súčasťou spoločnosti, ktorá na slovenskom trhu s informačnými systémami udáva trendy.

• poradenstvo a konzultácie poskytované klientom týkajúce sa využitia ponúkaných riešení
• analýza potrieb klienta, následná špecifikácia potrieb
• tvorba konceptu riešenia cieľového stavu, tvorba zákazníckych riešení
• implementácia systémov na základe požiadavok zákazníka
• konzultácie s klientom, partnerom, interným tímom
• účasť na riešení problémov priamo u klienta
• tvorba a údržba dokumentácie
• podpora zákazníka počas rutinnej prevádzky
• podpora obchodných aktivít - spolupráca na tvorbe cenových ponúk a zmlúv
• školenia užívateľov

- práca v dynamickej spoločnosti nielen sledujúcej, ale i udávajúcej trendy na trhu informačných technológií
- flexibilná pracovná doba
- možnosť práce z domu
- podpora odborného aj jazykového vzdelávania
- oslava pracovného jubilea
- referral program
- masáže do officu
- zamestnanecké spoločenské akcie... i iné :-)

Žiadosti s priloženým CV posielajte na adresu [email protected] s uvedením pozície, o ktorú sa uchádzate.
Všetkým záujemcom, ktorí pošlú svoje CV, ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota a chuť pracovať v aktívnom prostredí
- schopnosť úspešne komunikovať s rôznymi typmi ľudí
- vzťah k administratívnej práci
- ochota a chuť cestovať

Sme [:soft}férová nadnárodná spoločnosť.
Špecializujeme sa na vývoj a dodávku komplexných informačných systémov.
V ERP sme trojka na trhu, v segmente HORECA jednotka.
Sme tu 30 rokov. A budeme tu ešte dlho.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2138701  Dátum zverejnenia: 29.7.2015