Software Development Manager

Asseco Central Europe, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacod 3 000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu Banking Business Unit-u hľadáme kolegu a vedúceho tímu, ktorý by mal okrem peoplemanažmentu na starosti stratégiu a organizáciu vývoja súvisiacu s realizáciou IS podľa zadanej špecifikácie. Bude sa spolupodieľať na definovaní, plánovaní a vedení SW architektúry a zodpovedať za implementáciu zvereného IS resp. jeho časti/modulu. Spolupodieľať sa na príprave softwerových riešení pre zákazníkov z oblasti Bankovníctva ako komerčné banky, hypotekárne banky, stavebné sporiteľne a spoločnosti spracovávajúce kartové transakcie.

Hľadáme človeka s víziou, stratégiou a koncepciou, ktorý bude mať chuť sa podieľať na vytváraní budúcnosti pre potreby bánk a ich klientov. Bude sa chcieť realizovať, nechýba mu energia a snaha prekonávať potreby klientov a užívateľov.

 Kompetencie

  • Spracováva návrhy ponúk pre požadované riešenia
  • Vykonáva odborné prezentácie a komunikuje s klientmi
  • Plánuje materiálne zdroje vývojového tímu
  • Pripravuje stratégiu vývoja a vytvára hlavný plán realizácie SW vývoja
  • Spolupodieľa sa na definovaní architektúry riešenia, Podieľa sa na definovaní použitých technológií, frameworkov a nástrojov
  • Zostavuje, vedie a riadi vývojový tím a vývoj SW produktu
  • Validuje stav vývoja SW
  • Vyhodnocuje stav vývoja SW a spracováva reporty
  • Podieľa sa na akceptačnom konaní
  • Vykonáva podporu presales a sales aktivít

  • flexibilný pracovný čas, hybridný spôsob čerpania HO
  • sick days a dni voľna navyše pri špeciálnych príležitostiach – svadba, pôrod, sťahovanie, sprievod prváčika v 1. školský deň
  • bonus pri narodení/osvojení dieťaťa
  • odmeny – Referral program, odmeny pre jubilantov, zodpovedajúca variabilná zložka platu
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • ovocie, pitný režim, káva
  • inšpiratívne workshopy a aktivity na témy technology, enviro, diversity, well being
  • teambuildingy, spoločenské podujatia
  • vzdelávanie a osobný rozvoj - ACE akadémia
  • poradenstvo v oblasti duševného zdravia
  • multisport karta, klub TJ Asseco
  • CSR aktivity
  • a iné

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

IT, technické

Počet rokov praxe

5

Požiadavky

  • Prax s implementáciou IT projektov minimálne 5 rokov
  • Znalosť SW vývoja
  • Technický/ IT background
  • Znalosť trendov v bankovníctve
  • Ovládanie agilných pracovných metód, SCRUM metodológie či nástrojov Jira výhodou
  • Osobnostné predpoklady
    • Strategické myslenie
    • Samostatnosť
    • „Out of box“ myslenie
    •  Zvládanie záťaže

Asseco Central Europe patrí medzi najsilnejšie softvérové domy v strednej a východnej Európe. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Taliansku, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a Poľsku. Spoločnosť realizuje náročné projekty pre sektor zdravotníctva, bankovníctva, priemysel a utility, poisťovníctva a verejnú správu, ktoré sú postavené na viac ako 30 ročných skúsenostiach s rozsiahlymi projektmi softvérových riešení na mieru.

Skupina Asseco CE zahŕňa aj ďalšie spoločnosti so zameraním na IT. Asseco CE kladie silný dôraz na podporu strategických cieľov svojich klientov. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco (Asseco Group), ktorá pôsobí v približne 60 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 33 000 ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Irecká
E-mail: poslať životopis