IT Analytik - Banking

Asseco Central Europe, a. s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacod 1800 eur / mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme IT analytika pre oblasť bankovníctva. Ide o rozsiahly, dlhodobý  a stabilny projekt, účelom ktorého je zapracovanie nových požiadaviek, funkčností a implementácia riešení pre zákazníkov.

Tvojou úlohou by bolo (v závislostí od skúseností):

  • zber, špecifikácia a analýza požiadaviek zákazníka
  • aktívna komunikácia so zákazníkom
  • prezentácia a obhajoba riešenia
  • komunikácia s vývojovým tímom
  • zodpovednosť za dodržiavanie analytickej metodiky
  • zodpovednosť za IT analýzu
  • zodpovednosť za funkčnosť dodaných riešení
  • zodpovednosť za formálnu a obsahovú kvalitu výstupov pre zákazníka (analýza, dokumentácia, prezentácie, zápisy, atď.)
  • sledovanie trendov, neustále vzdelávanie sa vo zverenej oblasti
  • spolupráca na tvorbe testovacích scenárov aj samotnom testovaní
  • školenie používateľov

  • flexibilný pracovný čas, hybridný spôsob čerpania HO
  • sick days a dni voľna navyše pri špeciálnych príležitostiach – svadba, pôrod, sťahovanie, sprievod prváčika v 1. školský deň
  • bonus pri narodení/osvojení dieťaťa
  • odmeny – Referral program, odmeny pre jubilantov, zodpovedajúca variabilná zložka platu
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • ovocie, pitný režim, káva
  • inšpiratívne workshopy a aktivity na témy technology, enviro, diversity, well being
  • teambuildingy, spoločenské podujatia
  • vzdelávanie a osobný rozvoj - ACE akadémia
  • poradenstvo v oblasti duševného zdravia
  • multisport karta, klub TJ Asseco
  • CSR aktivity
  • a iné

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady

  • schopnosť analytického myslenia a kreatívny prístup k riešeniu problémov
  • samostatnosť, zodpovednosť a ochota učiť sa
  • veľkou výhodou
  • skúsenosti s tvorbou analýz
  • skúsenosti s vývojom IS
  • skúsenosti s používaním analytických nástrojov

Podmienkou je znalosť:

  • MS Office
  • SQL

Výhodou je znalosť:

  • SOAP Webservices
  • UML
  • Enterprise Architect

Asseco Central Europe patrí medzi najsilnejšie softvérové domy v strednej a východnej Európe. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Taliansku, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a Poľsku. Spoločnosť realizuje náročné projekty pre sektor zdravotníctva, bankovníctva, priemysel a utility, poisťovníctva a verejnú správu, ktoré sú postavené na viac ako 30 ročných skúsenostiach s rozsiahlymi projektmi softvérových riešení na mieru.

Skupina Asseco CE zahŕňa aj ďalšie spoločnosti so zameraním na IT. Asseco CE kladie silný dôraz na podporu strategických cieľov svojich klientov. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco (Asseco Group), ktorá pôsobí v približne 60 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 33 000 ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Irecká
E-mail: poslať životopis