SW Projektový Manažér - Banking

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska 56/A, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje projektové riadenie pre pridelený projekt v oblasti bankovníctva vo všetkých fázach životného cyklu - po stránke organizačnej, koncepčnej a komunikácie so zákazníkom s využitím metodiky riadenia projektov spoločnosti podľa požiadaviek zákazníka.
- dohliada na plnenie cieľov jednotlivých častí projektu
- Zastrešuje komplexnú komunikáciu so zákazníkom,
- riadi medziprojektové väzby a komunikáciu
- plánuje kapacity projektu v spolupráci s líniovými vedúcimi,
- Vypracováva a priebežne aktualizuje projektovú dokumentáciu
- Koordinuje a kontroluje činnosti projektového tímu
- Monitoruje a riadi riziká projektu
- Vypracováva harmonogram prác pre realizovanie projektu v spolupráci s garantom vývoja
- Priebežne sleduje stav úloh podľa harmonogramu projektu
- Vypracováva a priebežne aktualizuje kapacitný plán a finančný plán projektu

Iné výhody

- bohatý sociálny program
- možnosti vzdelávania a osobného rastu
- práca v dynamickom tíme v medzinárodnej spoločnosti
- iné (kurzy anglického jazyka, DDP...)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosť s riadením IT SW projektu v oblasti bankovníctva - PODMIENKOU.

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií. Realizuje náročné projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco, ktorá pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 15 000 ľudí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Adresa spoločnosti

Asseco Central Europe, a. s.
Trenčianska 56/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kamila Martinková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2358264   Dátum zverejnenia: 19.9.2016