Účtovník / Účtovníčka

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Trenčianska 56/A, 821 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • účtovanie pokladne, interných dokladov
  • účtovanie spotreby PHM
  • účtovanie prevádzkových výdavkov zamestnancov, služobných ciest
  • účtovanie majetku
  • príprava zmlúv – predaj automobilov, dohoda o využívaní služobného vozidla na súkr.účely, dohoda o vydaní platobných kariet
  • agenda týkajúca sa dane z motorových vozidiel
  • spolupráca na mesačných účtovných závierkach
  • pravidelná inventarizácia účtov
  • príprava interných smerníc v súlade s vnútropodnikovými pravidlami a zabezpečenie ich dodržiavania
  • ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

  • zaujímavá práca v renomovanej spoločnosti
  • motivujúci odmeňovací systém
  • spolupráca v dynamickom tíme
  • možnosť odborného rastu a vzdelávania
  • bohatý sociálny program (športové a kultúrne aktivity)
  • benefity pre zamestnancov

Záujemcovia o uvedenú pozíciu môžu posielať svoje životopisy na mailovú adresu [email protected].

Vzhľadom na veľké množstvo kandidátov budú oslovení len kandidáti, ktorí budú vybratí do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

  • prax v obdobnej pozícii minimálne 1 rok je podmienkou
  • zodpovednosť, samostatnosť
  • bezúhonnosť, vysoká profesionalita a odbornosť
  • schopnosť a ochota pracovať v tíme
  • výhodou je tiež znalosť práce s účtovným programom SPIN

Asseco Central Europe patrí medzi najsilnejšie softvérové domy v strednej a východnej Európe. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Taliansku, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a Poľsku. Spoločnosť realizuje náročné projekty pre sektor zdravotníctva, bankovníctva, priemysel a utility, poisťovníctva a verejnú správu, ktoré sú postavené na viac ako 30 ročných skúsenostiach s rozsiahlymi projektmi softvérových riešení na mieru.

Skupina Asseco CE zahŕňa aj ďalšie spoločnosti so zameraním na IT. Asseco CE kladie silný dôraz na podporu strategických cieľov svojich klientov. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco (Asseco Group), ktorá pôsobí v približne 60 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 33 000 ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis
ID: 2264971  Dátum zverejnenia: 19.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou