Špecialista bezpečnosti

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vypracovanie bezpečnostného projektu, návrh a implementácia bezpečnostných opatrení IS
• Správa prevádzky bezpečnostných systémov a vyhodnocovanie bezpečnostných incidentov
• Podieľanie sa na bezpečnostnej politike spoločnosti a jej implementácii
• Podieľanie sa na identifikácii, vypracovaní a aktualizácii analýzy rizík v spoločnosti a u externých partnerov
• Zvyšovanie povedomia zamestnancov v oblasti bezpečnosti
• Komunikácia so zákazníkom

• Práca v stabilnej a silnej spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie
• Zodpovedná práca
• Adekvátne ohodnotenie a široké spektrum benefitov (penzijné pripostenie, jazykové kurzy, športové aktivity, 5 týždňov dovolenky atď. )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• VŠ/ SŠ vzdelanie technického smeru
• Znalosť technickej AJ ( slovom aj písmom)
• Min. 4 roky praxe v oblasti informačnej bezpečnosti
• Preukázateľné skúsenosti s vypracovaním bezpečnostného projektu v rámci min. 3 projektov
( min. 1 projekt v hodnote 20 000 eur, vypracovaný v organizácii s min 100 zamestnancami)
• Platný certifikát CISA ( Certified Information Security Manager alebo ISO 27001) alebo CISA ( CErtified Information Systems Auditor) – podmienkou
• Skúsenosti s realizáciou bezpečnostných projektov, realizovaných na niektorom zo štandardov:
ISO 13335, ISO 17799/ ISO 27002, ISO 27001
• Samostatnosť a spoľahlivosť

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis
ID: 1674528  Dátum zverejnenia: 26.3.2014