IT Architekt (Java)

Asseco Central Europe, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Technologický odborník
• Hlavný riešiteľ obsahu projektu
• Odborný poradca
• Nositeľ všetkých odborných kľúčových znalostí

  • možnosti vzdelávania a osobného rastu
  • kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia)
  • športové aktivity
  • práca v dynamickom tíme
  • doplnkové dôchodkové pripoistenie
  • iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• znalosť vývoja servisne orientovaných aplikácií a integračných platforiem (SOA, ESB, BPMN, WebServices, JMS...) s vysokou dostupnosťou (min 3 roky praxe)
• znalosť implementácie procesov a rozhraní znalosť BPEL
• znalosť produktu Enterprise Architect a metodika návrhu systému
• aktívna znalosť objektovo orientovaných metód návrh a vývoja – UML
• znalosť vývoja J2EE aplikácií s vysokou dostupnosťou (min 5 rokov praxe)
• znalosť J2EE 5 technológií (JSP, JSF, Struts, JUnit, Spring, Hibernate, Toplink, EJB 3.0, JPA, JAX, JSR 168 Portlet)
• znalosť testovania a ladenia Web/J2EE aplikácií použitím testovacích nástrojov (napr. JMeter, Mercury...)

Výhodou:

• znalosť a skúsenosti s databázou Oracle
• skúsenosti so spoluprácou a koordináciou subdodávateľov
• skúsenosti s implementáciou integračných platforiem (napr. ORACLE, IBM, Sun, ...)
• Aplikačné servre (napr. ORACLE AS, IBM WebSphere, BEA WebLogic, JBoss)

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizuje rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracuje v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora a iných. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco Group, ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Hladká
E-mail: poslať životopis
ID: 1659948  Dátum zverejnenia: 24.10.2017