Java programátor ( s orientáciou na webové aplikácie)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Banská Bystrica
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj viacvrstvovej J2EE aplikácie
- súčinnosť a podpora pri business analýze
- rozvojové a servisné činnosti komplexného mission critical IS

Iné výhody

- možnosti vzdelávania a osobného rastu
- kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia)
- športové aktivity
- práca v dynamickom tíme
- doplnkové dôchodkové pripoistenie
- iné

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý
SQL - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s programovaním v Java EE podmienkou
- skúsenosti s Oracle, Spring, Hibernate
- skúsenosti s Angular JS výhodou
- znalosť SQL výhodou
- schopnosťa vôľa učiť sa novým veciam
- presnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť

Asseco Central Europe (Asseco CE) je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike a Maďarsku. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií. Realizuje náročné projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Asseco CE je súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco, ktorá pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 15 000 ľudí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Záujemcovia o uvedenú pozíciu môžu posielať svoje životopisy v slovenskom alebo anglickom jazyku na mailovú adresu recruiting@asseco-ce.com.

Prosím uveďte lokalitu, ktorú preferujete.
Vzhľadom na veľké množstvo kandidátov budú oslovení len kandidáti, ktorí budú vybraní do užšieho výberu.

Spoločnosť pravidelne nekontroluje automaticky evidované životopisy prostredníctvom tohoto portálu.

Adresa spoločnosti

Asseco Central Europe, a. s.
Trenčianska 56/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Hanúsková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1632988   Dátum zverejnenia: 5.12.2016