Manažér vývoja a inovácií

ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
kandidát bude upovedomený pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme logicky zmýšľajúceho človeka, ktorý má chuť napredovať a pracovať v tíme po boku svojich kolegov, byť súčasťou rozvoja spoločnosti.

Požadujeme od kandidáta
Zodpovednosť za vypracovanie výrobno-technickej a programovej dokumentácie
Spoluúčasť na tvorbe stratégie spoločnosti
Zodpovednosť za správne zrealizovanie návrhov na zmeny
Úzka spolupráca s oddelením zákazníckeho servisu a oddelením výroby, konštrukcie, technológie, nákupu
Operatívne riešenie problémov počas výroby zákazky
Skúsenosť s testovaním validáciou výrobkov a procesov
Vývoj nových produktov, inovácie existujúcich produktov, technická a konštrukčná optimalizácia výrobkov
Znalosť bezpečnostných a protipožiarnych noriem
Zodpovednosť za súlad výrobného procesu s platnými normami, certifikátmi a produktovými klasifikáciami
Podpora obchodu s technickým riešením

Vážený uchádzač o prácu, ponúkame Vám dlhodobú a stabilnú prácu na hlavný pracovný pomer v jednozmennej prevádzke, ktorého samozrejmosťou je zaučenie a preškolenie. Naši zamestnanci by mali mať záujem o svoj kariérny a osobnostný rast, kde vieme pomôcť zabezpečením rôznych školení a individuálnym prístupom. Ponúkame priamu podporu nadriadeného zodpovedného za oddelenie. Motivujeme a podporujeme Vás prostredníctvom uznania a konštruktívnej spätnej väzby. Dbáme o rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom našich zamestnancov, pracovnú dobu budete mať stabilnú, čo Vám umožní pravidelne si organizovať svoj voľný čas, víkendy sú voľné. Rodinnú atmosféru spoločnosti podporujeme tímovými akciami. Stravovanie je zabezpečené vo vlastnej jedálni. Čakajú na Vás férové zásady vedenia a priateľskí kolegovia.

Prosím o zaslanie životopisu v slovenskej aj anglickej mutácii.
Kandidát, ktorý nespĺňa požiadavky, znalosti alebo schopnosti, nebude informovaný o ďalšom postupe.
Kontaktovaný bude iba vyhovujúci kandidát. Ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prednostne strojárske, technické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

skúsenosť na riadiacej pozícii potrebná
vzdelanie strojárskeho zamerania podmienkou
anglický jazyk podmienkou
procesné a analytické myslenie
vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
zodpovednosť
organizačné a komunikačné schopnosti
kreatívnosť, flexibilita
samostatnosť, lojálnosť
prax na pozícií konštruktéra výhodou, nie však podmienkou
bezúhonnosť

Znalosť programov:
SOLID WORKS – pokročilý (výhoda) TRU TOPS – pokročilý (výhoda) Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý

Spoločnosť ASSA ABLOY Opening Solutions Slovakia s.r.o., je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov (požiarne dvere Hasil), ktorý poskytuje vysoko kvalitné riešenia pre otváranie dverí a neustále vyvíja inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú každodenný život naprieč všetkými segmentami trhu. Tieto riešenia pre otváranie dverí poskytujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3011309  Dátum zverejnenia: 17.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: kandidát bude upovedomený pri osobnom pohovore