Skladník

ASSA ABLOY Door Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská ul. č 15, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie skladových aktivít a operácií
- vedenie evidencie skladového hospodárstva v informačnom systéme
- skladové hospodárstvo a administratíva - dokumentovanie tokov materiálu
- nákup, vstupná kontrola, príjem, výdaj, uloženie tovaru - manipulácia s tovarom v sklade
- inventúry skladov
- fyzické vychystávanie materiálu
- výdaj materiálov
- sledovanie min/max zásob

- práca v dynamickej stabilnej spoločnosti
- sociálne výhody
- príspevok na DDP

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám profesný životopis Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Zároveň nám zasielajte súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

skladové hospodárstvo
3

Na danú pozíciu hľadáme spoľahlivého, samostatného zamestnanca, odolného voči stresu. Požadujeme výbornú znalosť a orientáciu v skladovom hospodárstve, prax na uvedenej pozícii minimálne 3 roky. Podmienkou je čistý register trestov a platný preukaz vodiča VZV s praxou. Znalosť práce s čítačkou čiarových kódov, anglického jazyka a informačného systému Navision je výhodou.

Spoločnosť ASSA ABLOY Door Slovakia s.r.o., ktorého história siaha až do roku 1921, je slovenským výrobcom bezpečnostných dverí SHERLOCK a zaoberá sa tiež ich montážou a servisom. Spoločnosť ASSA ABLOY je popredný svetový výrobca a dodávateľ dverných systémov.
Viac o firme na: http://www.sherlock.sk/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SHERLOCK, s.r.o.
Továrenská 15
901 01 Malacky
ID: 2597182   Dátum zverejnenia: 19.9.2016