Mzdový účtovník - personalista

ASPERA - SPINN s.r.o.

Miesto práce
A. Hlinku 3, okres Čadca
Termín nástupu
01.04.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRACOVNÉ POVINNOSTI:
• Všeobecné:
• všeobecné povinnosti, práva a zodpovednosti pracovníka na zverenom úseku vyplývajúce zo zákonníka práce
• efektívne využívanie fondu pracovného času a zodpovedné plnenie pracovných úloh
• vytváranie a udržiavanie pozitívnych pracovných a medziľudských vzťahov
• návrh nástrojov a opatrení na zlepšovanie postupov a procesov
• komunikácia s úradmi, inštitúciami a vybavovanie potrebných povolení, hlásení, výkazov
• Odborné:
• spracovanie a vedenie kompletnej mzdovej a personálnej agendy
• spracovávanie hodinových, mesačných a úkolových miezd, kontrola dochádzky, zrážky zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, pôžičky, vyúčtovania, exekúcie
• kontakt so zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou, daňovým úradom
• ročné zúčtovanie dane
• nahlasovanie, odhlasovanie zamestnancov, štatistika
• spracovanie ELDP, archivácia a správa dokladov, mzdové listy, výplatné pásky
• štúdium, znalosť a dodržiavanie zákonov, právnych predpisov a nariadení potrebných k výkonu agendy
• zodpovednosť za plnenie legislatívnych a právnych noriem súvisiacich s danou problematikou
• pohovory s uchádzačmi, príprava pracovno-právnych dokumentov, personálny reporting
• znalosť ERP Helios Orange výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

SCHOPNOSTI (SOCIÁLNE A MENTÁLNE):
• samostatnosť, schopnosť učiť sa nové veci
• schopnosť a pripravenosť pracovať ako súčasť pracovného tímu
• spoľahlivosť, asertivita, flexibilita, presnosť, dôslednosť a zmysel pre zodpovednosť
• efektívna komunikácia s kolegami, s nadriadeným a inštitúciami

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou pôsobí v odvetví textilného priemyslu - výroba česaných a poločesaných vlnených a zmesových priadzí a tkanín. Nákup a predaj textilných surovín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2934218  Dátum zverejnenia: 16.2.2017